Çözüldü CCleaner güvenli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Ben hızlandırma gibi şeyler yapmayacağım sadece uygulamaları gizlemek için kullanacağım bilgisayarıma bir zararı olur mu? Ve mesela ben League of Legends'i gizledim diyelim oyunu silmek istediğimde nereden sileceğim?

Çözüm
Peki uygulama gizleme dışında başka neler için kullanabilirim? Cidden PC'yi hızlandırıyor mu?
Başka bir şey için kullanmana gerek yok. Hızlandırma olayları falan çok etki eden şeyler değil. Onun yerine aşağıdaki rehberi ayda bir disk birleştirme (SSD'ler için kesinlikle uygulanmamalı) ve kayıt defteri temizliği hariç (bunu nadiren ihtiyaç duyunca yaparsın çünkü riskli biraz) uygularsan yeterli.

Onun dışında temizlik için böyle eksantrik şeyler yüklemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Ne demek istediğinizi pek anlayamadım. Zaten gizleme amacıyla kullanıyorsunuz CCleaner'i anladığım kadarıyla. LoL silmek derken yine anlamadım :)
''Sil kısmından uygulamayı gizliyor ve denetim masasında gözükmüyor babamdan uygulama saklamak için kullanıyorum...''

Silmek derken ''gizlemek'' diyor galiba.

"Sil kısmından uygulamayı gizliyor ve denetim masasında gözükmüyor babamdan uygulama saklamak için kullanıyorum..."

Silmek derken "gizlemek" diyor galiba.

Aynen sile basarak gizliyor.
Nasıl gizlediysen geri öyle ortaya çıkarmalısın yazılımı.

İşte onu nasıl yapacağım bir tuşla gizliyor geri getirme tuşu yok.

CCleaner sunucuları siber saldırıya uğradığı için yalnızca çok eski 5.33 sürümü için bu geçerli. Şu anki diğer sürümlerde bir sorun yok. Ayrıca bu her yazılımın başına gelebilecek bir durum. Sitesi ele geçirilir, bir malware ile değiştirilir. Bu kadar basit.

@Sir Nuvero
Bir şey olmaz, kullanmaya devam edebilirsin.

CCleaner sunucuları siber saldırıya uğradığı için yalnızca çok eski 5.33 sürümü için bu geçerli. Şu anki diğer sürümlerde bir sorun yok. Ayrıca bu her yazılımın başına gelebilecek bir durum. Sitesi ele geçirilir, bir malware ile değiştirilir. Bu kadar basit.

@Sir Nuvero
Bir şey olmaz, kullanmaya devam edebilirsin.

Peki uygulama gizleme dışında başka neler için kullanabilirim cidden PC'yi hızlandırıyor mu?

Peki uygulama gizleme dışında başka neler için kullanabilirim? Cidden PC'yi hızlandırıyor mu?
Başka bir şey için kullanmana gerek yok. Hızlandırma olayları falan çok etki eden şeyler değil. Onun yerine aşağıdaki rehberi ayda bir disk birleştirme (SSD'ler için kesinlikle uygulanmamalı) ve kayıt defteri temizliği hariç (bunu nadiren ihtiyaç duyunca yaparsın çünkü riskli biraz) uygularsan yeterli.

Onun dışında temizlik için böyle eksantrik şeyler yüklemeye gerek yok diye düşünüyorum.

Çözüm

Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı