CCleaner kayıt defteri temizleme zarar verir mi?

raweon07

Hectopat
Arkadaşlar Bluetooth cihazını kaldıramadığım için kayıt defterini silme çözümünü denedim. Bunu da CCleaner ile yaptım. CCleaner herhangi bir zarar vermiş midir?

Arkadaşlar Bluetooth cihazını kaldıramadığım için kayıt defterini silme çözümünü denedim. Bunu da CCleaner ile yaptım. CCleaner herhangi bir zarar vermiş midir?

Bluetooth cihazını neden kaldırmak istediniz ki? Ayarlardan kaldırılabiliyordu benim bildiğim.

CCleaner güvenli bir program değil. Zamanında çok vukuatı da oldu.
Linkini bıraktığım habere göz atın, ardından bence programı tamamen silin.

Bluetooth cihazını neden kaldırmak istediniz ki? Ayarlardan kaldırılabiliyordu benim bildiğim.

Kaldır'a bastığımda kalkmıyordu bağlan dediğimde bağlanamıyordu o yüzden başka türlü kaldırmak zorundaydım.

Yaptıktan hemen sonra sildim zaten herhangi bir zararı olur mu?

Kaldır'a bastığımda kalkmıyordu bağlan dediğimde bağlanamıyordu o yüzden başka türlü kaldırmak zorundaydım.

Yaptıktan hemen sonra sildim zaten herhangi bir zararı olur mu?
Programın çalışma şekli sıkıntılı zaten, keşke hiç kullanmasaydınız.

Kayıt defteri kaynaklı bir sorun vardı başka da bir çözüm aklıma gelmedi. Büyük bir sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum ama emin değilim.
Ya bilgisayarınız havaya uçmaz merak etmeyin, ancak yine de bir AV ile taratmanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…