CCleaner kullanılır mı?

Gereksiz yazanlara bakmayın, balondan cümleler yazmışlar. Galiba içi geçmiş bilgisayarlarını ücretsiz sürüm 50-60 MB lik bir programın şahlandırmasını bekliyorlar.

Ayda bir internet geçmişi, windows arama geçmişi ve diğer bizim göremediğimiz gereksiz dosyaları silmek, kalıcı silmek ve kayıt defteri onarımı ve genel bir temizlik için gayet kullanışlı. Ben kullanıyorum çok memnunum herkese de öneriyorum.

CCleaner kullanmayın, kullandırmayın. Bu programın zamanında sunucuları hacklenmişti ve güncelleme ile zararlı yazılım yaymıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2017'de bu yazılımda ciddi bir güvenlik açığı çıkmıştı ve yazılım hacklenerek birçok kullanıcının bilgisayarına sızılmıştı. Sonradan bu sorun giderildi ama yine de önermem.
Çalışma mantığı olarak güzel bir yazılım ve bir dönem ben de kullanmıştım ama o güvenlik açığı beni programdan tamamen soğuttu.

CCleaner kullanmayın, kullandırmayın. Bu programın zamanında sunucuları hacklenmişti ve güncelleme ile zararlı yazılım yaymıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeş bu senin dediğin eskidendi. Şimdi gayet iyi bir program.
Screenshot_2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı