CCleaner Kullanılmalı mı?

Ayarlarını düzgün yaptığınız da sisteme yararı oluyor. Ben her akşam bir kere taratıyorum. 1 senedir bilgisayar da yavaşlama olmadı.

Nasıl ki eskiden Winamp, WinZip, LimeWire, Msn Messenger gibi uygulamalar bizler için zorunlu uygulamalardı bir nevi. Olmadan olmuyordu. Şu anda da CCleaner bir nevi zorunlu uygulamalardandır.

Windows kurduktan sonra ilk kurduğum uygulamalardandır. Süprüntü temizliğini Cleanmgr ve temp temizliği ile bir nevi halledebilirsin ama kayıt girdisi temizliği de gayet ideal.

Sisteme pek zarar vermeyen basit yapılı bir programdır, kullanılabilir.

Ben sana arkadaşın kullansın demedim zaten güzel kardeşim. Bana birşey olmadığını söyledim. Benim eski bilgisayarımın bataryası patlamıştı, bilgisayar da kullanma o zaman. Bende patladı diye sende patlamayacak anlamına gelmez, garantisini veremeyiz değil mi? Sizde derken de birleşik bu arada.
Siz de bir şey olmadı diye başkasında da bir şey olmayacak anlamına gelmez, garantisini veremeyiz değil mi? Ben arkadaşın yalancısıyım, ben kullanmıyorum zaten.

Kesinlikle bu tarz bakım programları kullanılmamalıdır. Bilgisayarı ve kayıt defterini bozduklarına kaç defa şahit oldum. Sırf bu yüzden kaç defa format atmam gerekti, sayısını ben unuttum. Cclaner'ı kesinlikle kullanma derim. Bilgisayarı hızlandırmak yerine, stabilitesini bozuyorlar. Tavsiye etmem.

Ccleaner yapabildiginiz hemen hemen herseyi windows'da kendi fonksiyonlariyla da yapabiliyorsunuz. Benim CCleaner kullanma amacim pratik ve iki fare tiklamasiyla bunlari yapabilmem. Ayrica Professional Bundle aldim, sürekli program ici güncellemeler geliyor. Recuva olsun Speccy olsun cok menmunum.

Kesinlikle bu tarz bakım programları kullanılmamalıdır. Bilgisayarı ve kayıt defterini bozduklarına kaç defa şahit oldum. Sırf bu yüzden kaç defa format atmam gerekti, sayısını ben unuttum. Cclaner'ı kesinlikle kullanma derim. Bilgisayarı hızlandırmak yerine, stabilitesini bozuyorlar. Tavsiye etmem.
Her kayıt defteri düzeltmesinde yedek almanı istiyor. Bence bu bozmak olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı