Çözüldü CD biçimlendirme yaparken disk yazma korumalı diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren .k

Centipat
Daha fazla  
Evde 10 tane Natİonal Geographic belgesel CD'si buldum işe yaramadağı için biçimlendirip içine Windows kuracaktım ama biçimlendirme yaparken disk yazma korumalı diyor CMD'den yapıyorum orada da disk seçilmedi diyor ama disk seçili.

IMG_20220624_165545.jpg

Evde 10 tane Natİonal Geographic belgesel CD'si buldum işe yaramadağı için biçimlendirip içine Windows kuracaktım ama biçimlendirme yaparken disk yazma korumalı diyor CMD'den yapıyorum orada da disk seçilmedi diyor ama disk seçili.

Eki Görüntüle 1430196

CD silinebilir CD değil o yüzden biçimlendiremezsiniz. CD'nin silinebilir olması gerekli.

Çözüm
Öncelikle bu bir DVD. Yazılabilir olması için de DVD-RW olması lazım. Bu tür promosyon DVD'leri ise hiçbir zaman tekrar yazılabilir olmadı. Hele ki video DVD'si? Hayatım boyunca görmedim, var olduğunu da sanmıyorum.

Tamam işte tek seferlik içine belgesel atmışlar sende müdahale edemezsin.

Yardımınız için teşekkürler çöp oldu o zaman DVD'ler.

Öncelikle bu bir DVD. Yazılabilir olması için de DVD-RW olması lazım. Bu tür promosyon DVD'leri ise hiçbir zaman tekrar yazılabilir olmadı. Hele ki video DVD'si? Hayatım boyunca görmedim, var olduğunu da sanmıyorum.

Yardımın için sağ ol.

Geri
Yukarı