CD Projekt Red Cyberpunk 2077'yi ne kadar düzeltebilir?

Ne bekliyordunuz ki? :D Oyun zaten oyuncuların ısrarı ile erken çıkarıldı. (Buna bende dahil.) Böyle sorunların olması normal gibi. Düzeltirler umarım.

Ne bekliyordunuz ki? :D Oyun zaten oyuncuların ısrarı ile erken çıkarıldı. (Buna bende dahil.) Böyle sorunların olması normal gibi. Düzeltirler umarım.
Adamlar zorda kaldı. Bir kez daha erteleseler baş edemezlerdi tepki ile. Aralık ayına ertelendiğinde adam ölüm tehdidi bile aldı.
Şahsi fikrimce en az Mart-Nisan 2021'e ertelenmeliydi.

Adamlar zorda kaldı. Bir kez daha erteleseler baş edemezlerdi tepki ile. Aralık ayına ertelendiğinde adam ölüm tehdidi bile aldı.
Şahsi fikrimce en az mart-Nisan 2021'e ertelenmeliydi.

Hocam insanlar oyun ertelendi diye ölüm tehditleri savurdular. Bu arada oyunun 7 yılda yapılmadığını biliyorum fotoğraf hoşuma gittiği için indirdim.
131261601_318013435935176_260676021947328987_n.jpg

@Mustafafnt 21 Aralık'a kadar da iade etmek isteyenler için ayrıca yardımcı olacaklarını söylemişler. CDPR iyi, kullanıcı dostu firmadır ama bu sefer kendileri kaşındı. Şubat sonuna kadar süreleri var iyi değerlendirsinler sonra zaten hayal kırıklığına uğrayan kesim de yumuşayacaktır.

@Mustafafnt 21 Aralık'a kadar da iade etmek isteyenler için ayrıca yardımcı olacaklarını söylemişler. CDPR iyi, kullanıcı dostu firmadır ama bu sefer kendileri kaşındı. Şubat sonuna kadar süreleri var iyi değerlendirsinler sonra zaten hayal kırıklığına uğrayan kesim de yumuşayacaktır.

Hocam oyun mükemmel fakat erken çıktı. İnsanlar çok fazla baskı yarattıkları için çok güzel olacak bir oyunu hiç ettiler gibi geliyor bana. Oyunu çok sevdim fakat bence biraz daha zamanı vardı oyunun çıkmasına. Ben iade etmeyeceğim gibi hocam. 1660 Ti ekran karttım ile sabit 60 FPS oynuyorum fakat CDPR firmasının kullanıcı dostu olmasını seviyorum. Bakalım güncellemeler ile oyunun optimizasyonu düzelmezse çoğu insan iade edecek gibi.

Geri
Yukarı