Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

Hep birlikte dua edelim, cdpr'ye güvenimiz sonsuz.

Bir cyberpunk oyunundan beklediğim her şey var. Savaşmak opsiyonel olsun, hack ya da sosyal mühendislik gibi seçeneklerle de bitirebilmeyi beklerdim görevleri. LA Noir tadında birileriyle konuşma soruşturma, araştırma, suçlu bulup yakalama gibi yan görevler de olur.

Tekrar ertelenmesin yeter. Doğum günümde oynayacaktım, yalan oldu.
Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun hocam :)
Tekrar ertelenmeyeceğini yapımcılar söyledi, zaten oyun çoktan bitti ancak test ediyorlar. Hani yeni bir RDR 2 vakası oluşmasın diye.

Geliştirme unsurları, görev çeşitliliği, lineer dışı bir işleyiş, özgür bir dünya derken ön siparişte almış olmam için yeterlilikleri fazlasıyla karşılıyordu.
Sanırım yerinde günleri sayan tek kişi ben değilimdir :D 17 eylül günü 2. doğum günüm olacak gibi duruyor :)
Kesinlikle buna katılıyorum, ancak hep TPS olması sıkabilir de. PUBG gibi TPS veya FPS ayarlayabilir isek tadından yenmez diye düşünüyorum, ancak benim için TPS çokta gerekli değil.
@Paprikka O konuda çok bilgim yok, ancak kendi kararlarımızı verebileceğiz ve bu sayede çeşitlilik artacak.

Sanırım yerinde günleri sayan tek kişi ben değilimdir :D 17 eylül günü 2. doğum günüm olacak gibi duruyor :)

Şu da bir gerçek siberpunk içerikli geniş yapılı bir oyun bulmakta cidden zor. Piyasada var bazı oyunlar ama şu şey duyurusu yapıldığından beri aklımdaydı 😅

Kesinlikle buna katılıyorum, ancak hep TPS olması sıkabilir de. PUBG gibi TPS veya FPS ayarlayabilir isek tadından yenmez diye düşünüyorum, ancak benim için TPS çokta gerekli değil.
Böyle büyük bir oyunda ikisi de olmalı. Karakteri dışarıdan görmenin zevki de ayrı, içten yaşamanın da ayrı.

İlk defa bir oyun için meraklanıyorum. Umarım emektar kaldırır.

Şu da bir gerçek siberpunk içerikli geniş yapılı bir oyun bulmakta cidden zor. Piyasada var bazı oyunlar ama şu şey duyurusu yapıldığından beri aklımdaydı 😅
Benzer yapıda gördüğüm en yakın oyun bu, o da çevre kalitesi bakımından. Şu anda Cyberpunk eşsiz gibi bir şey, alternatifini yapmak kolay gözükmüyor.
Mount & Blade II: Bannerlord gibi balon bir oyun olmasın yeter.
MB ile Cyberpunk'u aynı klasmana koymak bile kötü olur, yapımcı şirket belli daha önce kendini kanıtlamış bir şirket. Taleworlds gibi yıllarca ha bu yıl ha şu yıl demiyorlar, zaten MB'nin kötü yanı o. Yıllarca ancak beta bir oyun yapabildiler..

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı