Cyberpunk 2077'den beklentileriniz neler?

Hiçbir şey beklemiyorum çıkınca oyunu alırım sonra oynarım. Oyun cidden çok güzel olacak gibi ama beklentin olmadan oynadığında daha çok eğleniyorsun bana göre. Çünkü beklediğin şeyler olmazsa herkesin sorun yaşadığı yerde sen devam edersin. Zamanında Watch Dogs oyunu çıktığında fragmanı bile görmemiştim. Oyunu bitirdikten sonra çok zevk almıştım oyundan. Sonra fragmanı görünce çok şaşırmıştım. Alakası yok ikisinin demiştim. Beklentinin az olması iyidir.

@furkanharrower En yüksek değil de orta ve yüksek karışık bir şekilde 60 FPS oynarsınız diye tahmin ediyorum.
@Eren kaynar WD'nin yapımcısı Ubisoft ve sürekli oyunları cilalayıp satışa sürdüğünü yıllardır biliyoruz. CD Projekt Red ise kendini bu konularda ispatlamış bir firma. (RPG ve açık dünya için konuşuyorum) İlk AA oyunları dahi olsa beklentiyi üstte tutmasak dahi bir beklentimiz olmalı, yoksa oyundan hiç zevk alamayız ve oyuna düşük not veririz.

Haritanın ücra alakasız bir kısmına geldiğimde baştan sağma, doldurmak için yapılmış kaplamalar ağaçlar veya farklı nesneler falan olduğunda hangi oyun olursa olsun soğuyorum. Oyunda çoğu şey olacaktır lakin benim istediğim 2 özellik.

1. Harita dolu olsun, her zaman yapılabilecek bir şey olsun. Bana grafik + kod ikilisini hatırlatmasın.
2. Hızlı akışı olsun. Mesela yönettiğimiz adam hızlı koşsun atik olsun. Hiçbir oyunda hantallığı sevmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı