CD Projekt RED’e Cyberpunk 2077 Yüzünden İlk Dava Açıldı

Benim anlamadığım bu şirkette oyunu PC, PS ve XBOX platformunda test eden kişiler yok mu? Kimse bir şey dememiş sanırım oyunun hatalı, çok eksiğinin olduğunu yada söylediler fakat şirketin yönetim ekibi dinlemedi. Herhalde şöyle düşündüler biz çıkış tarihini verdik çok ertelersek hem yatırımcılara hem de oyunculara daha çok madara oluruz, güven kaybederiz fikrine kapıldılar herhalde.

İnsanların ertelnmesinde sinirlendikleri şey ertelenmeyeceği açıklanıp Gold oldu denilip ertelenmesi keşke direk 2021'e erteleselermiş.

Benim anlamadığım bu şirkette oyunu PC, PS ve XBOX platformunda test eden kişiler yok mu? Kimse bir şey dememiş sanırım oyunun hatalı, çok eksiğinin olduğunu yada söylediler fakat şirketin yönetim ekibi dinlemedi. Herhalde şöyle düşündüler biz çıkış tarihini verdik çok ertelersek hem yatırımcılara hem de oyunculara daha çok madara oluruz, güven kaybederiz fikrine kapıldılar herhalde.
Böyle %5000 daha fazla güven kaybettiler ama :D Cidden çok kötü bir seçim CD Projeck Red tarafından.

Meh, klasik hukuk bürosu hareketi. 2 güne anlaşırlar, davacıların her birine 1 dolar düşerken hukuk firması paranın %90'ını sırtlar götürür. Umarım kaybetmez CDPR ama anlaşma ile çözülecek gibi gözüküyor zaten.

Hayır bir de yıllardır kötü PC portlarıyla cebelleşen PC oyuncularının başı kel mi de daha önce hiç böyle bir davaya gerek olmadı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı