CD Projekt Red’den Cyberpunk 2077 Temalı RTX 3080 Hediyesi

Makaleler
9
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Makaleler
9
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
@Katkısız matmazel sucuğu O iş zor, konu CBP ve burada özel bir karttan söz ediyoruz. Yani Türkiye'de kazanan olacak ise o ben olmalıyım :D

PanzerTR

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Gotham
Benim az çok var ve şu anda çekilişe katılmak üzereyim :) tabii SMS gelir ise...

3600 ile kaç K'da kullanırsın gelirse?

Gerçi gelirse Vega'yı satar bir 4K alırsın :D ya da kartı satıp Ayvalık'tan bir yazlık da alabilirsin.

Umarım kart oyundan önce gelmez.

Makaleler
9
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
@PanzerTR Şu anlık kart alamayacağım, bütçe planlamama göre sıkışmak istemiyorum. O yüzden 6-7 ay sonra düşünebilirim, belki birkaç aya kredi kartı ile 3070 falan alırım bilmiyorum. Ancak aklımda 2K monitör almak var, Vega kartım tahminimce yüksek ayarlarda 60 FPS oynatabilir. Bir süre RT olmadan idare edeceğiz artık :)

Mustafafnt

Decapat
Oyuna balon diyen insanları anlamıyorum. Aynı şeyler GTA 5 oyunu ve Red redemption 2 oyunu için de söylendi. Oyunlar çıktıktan sonra sesleri kesildi. Oyun çıkmadan oyunu balon ilan ediyorlar, gerçekten çok komik.

Son düzenleyen: Moderatör:

PanzerTR

Kilopat
Makaleler
12
Yer
Gotham
@PanzerTR Şu anlık kart alamayacağım, bütçe planlamama göre sıkışmak istemiyorum. O yüzden 6-7 ay sonra düşünebilirim, belki birkaç aya kredi kartı ile 3070 falan alırım bilmiyorum. Ancak aklımda 2K monitör almak var, Vega kartım tahminimce yüksek ayarlarda 60 FPS oynatabilir. Bir süre RT olmadan idare edeceğiz artık :)
Emin misin? Bak Ayvalık daha mantıklı oralar değerlenecek diyorlar. (!)

Hayırlı olsun şimdiden. :)

Yeni konular

Yukarı