C'de olan dosyaları D diskine taşımak

Hokus Pokus

Centipat
Arkadaşlar hayırlı günler. C: Sürücüsündeki bütün dosyaları D: Diskine başka bir hard diske atmak istiyorum.(Windows hariç). SSD'ye format atmam gerek çünkü. Yardımcı olursanız sevinirim. Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hayırlı günler. C: Sürücüsündeki bütün dosyaları D: Diskine başka bir hard diske atmak istiyorum.(Windows hariç). SSD'ye format atmam gerek çünkü. Yardımcı olursanız sevinirim. Sağ olun.
Atacağınız dosyalarınızı D'ye klasör açın hepsini içine yedekleyin.
Daha sonra SSD'ye format atarsınız.
Tam olarak neyde yardım istiyorsunuz anlayamadım?

İçinde 3 den fazla programlama dili ve bu programla dilleriyle yazdığım bir sürü deneme var. Bunların yanında sadece google ve windows bu kadar.
Programlama dillerini bilmiyorum açıkcası.
Şöyle bir yorum yapabilirim. Eğer taşınabilir bir dosya ise örnek veriyorum ben AutoCad çizimlerimi mailden gönderip başka bir yerde kullanabiliyorum veya kopyala yapıştır yaptığımda.
O tarzda ise kopyala yapıştır ile yedekleyebilirsiniz.
Programları kopyala yapıştır yaparsanız sağlam çalışmayabilir.

Programlama dillerini bilmiyorum açıkcası.
Şöyle bir yorum yapabilirim. Eğer taşınabilir bir dosya ise örnek veriyorum ben AutoCad çizimlerimi mailden gönderip başka bir yerde kullanabiliyorum veya kopyala yapıştır yaptığımda.
O tarzda ise kopyala yapıştır ile yedekleyebilirsiniz.
Programları kopyala yapıştır yaparsanız sağlam çalışmayabilir.
C diskine format attığımda ve tekrar windows kuacağım o vakit benden serial key istemez değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı