C'den D'ye alan aktarımı

keremengen

Hectopat
Merhabalar, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum.
Windows 7 bir laptopa sahibim. Fakat, C diski 100 gb iken, D diski 200 gb. D'yi 120, C'yi 180 gb yapmak istiyorum. EaseUS Partition Master adlı programı önerdiler fakat beceremedim. Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi forumlar..

Ben de aynı konudan müzdaripim fakat en iyi yol format gibi duruyor çünkü windows c üzerinden çalışıyor ve çalışırken işlev yapılamıyor öbür türlü para vermek lazım çok denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Partition Magic 8.0 programıyla bir arkadaşım yapmıştı youtube'da İngilizce anlatımları mevcut forumlarda Türkçe anlatım bulabilirsin illaki.
Ama anlaşılır resimli bir anlatım bulman şart yanlış bir işlem yaparsan format atmak zorunda kalabiliyorsun.

Disk Yönetimi'ni açın. Ardından D'nin üzerine sağ tıklayıp ''Birimi Küçült'' dedikten sonra ihtiyacınıza göre küçülttükten sonra boşalan kısmı C'ye ''Birimi Genişlet'' seçeneği ile ekleyebilirsiniz. Seçenek aktif olmazsa Minitool Partition Wizard programını kullanabilirsin.

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8 | Technopat Sosyal

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Disk Yönetimi'ni açın. Ardından D'nin üzerine sağ tıklayıp ''Birimi Küçült'' dedikten sonra ihtiyacınıza göre küçülttükten sonra boşalan kısmı C'ye ''Birimi Genişlet'' seçeneği ile ekleyebilirsiniz. Seçenek aktif olmazsa Minitool Partition Wizard programını kullanabilirsin.

MiniTool Partition Wizard Home Edition 8 | Technopat Sosyal

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2 hafta önce @exper123 'ün dediklerini yapmıştım. Bu şekilde oluyor, deneyebilirsiniz bunu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı