Çözüldü CD'li Xbox'da Game Pass oluyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GamerTurk

Centipat
Daha fazla  
Bu tür konularda hiçbir bilgim yok ve elime yüklü bir miktarda para geçti. Xbox One S almayı düşünürüyorum fakat alacağım dijital değil CD sürümü. Yine de Game Pass'ten oyun oynatıyor mu?

Bu tür konularda hiçbir bilgim yok ve elime yüklü bir miktarda para geçti. Xbox One S almayı düşünürüyorum fakat alacağım dijital değil CD sürümü. Yine de Game Pass'ten oyun oynatıyor mu?
Şu anda sahip olduğum Xbox ve evet oynatıyor. Bir de tavsiye olarak, 500 GB değil 1 TB olanlarına bakmanızı tavsiye ederim. 500 GB'da özellikle GamePass'teki oyunları oynarken çok fazla alan kalmayabiliyor.

Doom gibi oyunları oynamıyorum zaten. FH5, pes ile FIFA 23 bir de GTA V bana yeterde artar. Hem bunları yüklediğimde zaten 150-160 GB daha kalıyor.

En fazla kaç GB kaplayabilir ki?😀
Bende FH5, MK11, Wreckfest, Metal Slug 3, Tekken 7, birkaç marvel ve dc oyunu yüklü, GTA 4 yüklü ve sadece bunlarla bile kullanılabilir alanım 80 gb falan kaldı. Yani çok fazla oyun oynamıyorum demişsiniz ama Xbox'a oyun indirmek tam bir işkence bence. Fiber olmasına rağmen, internetin hepsini kendine çekip sizin kullanımınızı bir süre kısıtlıyor. Özellikle güncelleme geldiğinde daha da kötü durum. Oyunları silmek yerine, tutabileceğiniz bir hafızada kapasitesine sahip olmak uzun vadede size daha fazla avantaj sağlar. Üzerine biraz daha para ekleyip, 1 TB almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı