Xbox Series S'de CD'li oyun takası oluyor mu?

Forumları kullanabilirsiniz hocam. Ben DH forumu kullanıyordum eski ve referanslı üyelerle yapabilirsiniz. PlayStation'daki kardeşlik sistemi Xbox'ta da var. Oradaki primary secondary kullanma olayı Xbox'ta P1 ve P2 diye geçiyor. P1 hakkı olan kullanıcı oyunun olduğu hesabı bir kez giriş Xbox'ı olarak seçer ve sonrasında bir daha bu hesaba giriş yapmadan kendi hesabında oynayabilir. P2 hakkını kullanan kullanıcı ise her seferinde oyunun olduğu hesapta oturum açar ve kendi hesabına geçer. Yani 2 kullanıcı da oyunu kendi hesabından oynamış olur. Detaylı konular var ve YouTube videoları var bu konuyla ilgili. Sadece oyunlar değil ben Game Pass'i de o şekilde kullanıyordum, 3 yıllık üyeliği 590 liraya alıp diğer hakkını satmıştım, 3 yıllığını 290 lira civarına kullanıyorum mesela.
Teşekkür ederim açıklama için.

Arkadaşlar yorumlayan herkese teşekkür ederim haklısınız dijital miş, xbox series x alsam bu olayı yapabilirmiyim?
ve dijitalde takas diyenler olmuş yanlış anlamadıysam onu nasıl yapıyoruz birde?
Şimdiden herkese çok teşekkürler

Arkadaşlar yorumlayan herkese teşekkür ederim haklısınız dijital miş, xbox series x alsam bu olayı yapabilirmiyim?
ve dijitalde takas diyenler olmuş yanlış anlamadıysam onu nasıl yapıyoruz birde?
Şimdiden herkese çok teşekkürler
Yapabilirsiniz hocam fakat XBOX'ta PS'deki gibi topluluk yok takas yapabileceğiniz, çünkü TR'de XBOX kullanıcısı az. Fakat teknik olarak yapabilirsiniz CD girişi var çünkü. Dijitalde takas hesap alım-satım ya da kullanım hakkı satın alma şeklinde oluyor tahminimce, XBOX kardeşliği biçiminde.

Geri
Yukarı