Ceket ve sweatshirt önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Selamlar. 22 yaşındayım hatta ağustosta 23 olacağım, şu sıra kendime dikkat etmeye başladım. Yıllar sonra gerekiyordu gerçekten, 😁 bana güzel olduğunu düşündüğünüz, rahat fermuarlı sweatshirt ve ceket önerir misiniz? Nerede giyeceğimi bilmiyorum ama bir takım elbise markası da önerme şansınız var mı? İleride giyerim diye alasım var. :)

Boy 1.77
Kilo 88 ancak kilomu pek göstermiyorum şu sıra da spora başladığımdan yakında 83 civarına düşer orada bırakırım diye planlıyorum. :)

Selamlar. 22 yaşındayım hatta ağustosta 23 olacağım, şu sıra kendime dikkat etmeye başladım. Yıllar sonra gerekiyordu gerçekten, 😁 bana güzel olduğunu düşündüğünüz, rahat fermuarlı sweatshirt ve ceket önerir misiniz? Nerede giyeceğimi bilmiyorum ama bir takım elbise markası da önerme şansınız var mı? İleride giyerim diye alasım var. :)
Ne tarz giyinirsin?Rahat,şık,kasual.

Kral öneri biraz saçma olmuş, marka önerisi daha mantıklı olur. Çünkü giyim zevki size bağlıdır.

Zara da ara ara büyük indirimler oluyor. Geçenlerde %40 indirim vardı farklı farklı kıyafetlerle 2500₺ yakın harcama yaptım. Denk geldikçe indirimlerden uzun süreli alıyorum. Açıkçası LCW markasına 150-200₺ veresiye kadar 300-350₺ Zara'dan almak daha mantıklı.

Kral öneri biraz saçma olmuş, marka önerisi daha mantıklı olur. Çünkü giyim zevki size bağlıdır.

Marka değil arkadaş direk kıyafet istiyor tarz oluştururmamızı.

Bence takım elbiseyi şimdi alma, lazım oldugunda ortamina ve o zamanki durumuna göre alirsin. Hoodie olarak wrangler-lee-lee cooper-jack jones onerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı