Ceket ve sweatshirt önerisi

Ne tarz giyinirsin? Rahat, şık, kasual.

Fikir vermesi açısından şu ikisini severek giyiyorum.

Fikir vermesi açısından şu ikisini severek giyiyorum.

Hocam hem ucuz hem bence çok iyi desenler yapan touz modaya bakın emo yaşam tarzı cringe ama kıyafetleri bence çok iyi.

Hocam hem ucuz hem bence çok iyi desenler yapan touz modaya bakın emo yaşam tarzı cringe ama kıyafetleri bence çok iyi.

O desen büyük bir şekilde sırt kısmında olsa olurdu ama onu ön tarafa koyma fikrini verene bir daha fikrini sormasınlar bence :)

Kral öneri biraz saçma olmuş, marka önerisi daha mantıklı olur. Çünkü giyim zevki size bağlıdır.

Hoşunuza gidenleri önerirsiniz zevkimin uyduğunu alırım neden saçma olsunki marka önemli değil takılmam öyle şeylere.

Marka değil arkadaş direk kıyafet istiyor tarz oluştururmamızı.

Arada kaldım hem absürt bir görüntüsü var hem de çekici bir havası :D

3. seçenek olan wasted modelinin tshirt üne sahibim marka aynı değil ama tamamen aynı gibiler şapkasını da alsam hoş olur gibi thanks.

Son düzenleme:
Hocam size direk ben kombin çekiyim.
Ceket(bayılıyorum marlboro modeline)
Altınada siyah bir uzun kollu çek havandan geçilmez.

Tarzım kesinlikle bu değil heleki sigara içmeyen biri olarak sigara afişi gibi dolaşmayı hiç istemem :)

Hoşunuza gidenleri önerirsiniz zevkimin uyduğunu alırım neden saçma olsunki marka önemli değil takılmam öyle şeylere.

Arada kaldım hem absürt bir görüntüsü var hem de çekici bir havası :D

3. seçenek olan wasted modelinin tshirt üne sahibim marka aynı değil ama tamamen aynı gibiler şapkasını da alsam hoş olur gibi thanks.

Böyle baskılı günlük bir sweet yani hoş durur.

Bunun üstüne güzel bir kolye mükemmel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı