[Çekiliş] 1 aylık GeForce NOW powered by GAME+ Beta Premium Kodu

Katılıyorum. Bu çekilişi yaptığınız ve katılım şartlarını asgari düzeye indirdiğiniz için teşekkür ederim.
Hocam maalesef sizi katamayacağım. Asgari düzeye indirdim ancak bu sizin ilk mesajınız ve bugün kayıt olmuşsunuz. Bana 2. bir hesap gibi geldi kusura bakmayın ama ben sizi çekilişe katamayacağım.
Diğer arkadaşlar da bana bu konuda fikrini belirtebilir mi?

Hocam maalesef sizi katamayacağım. Asgari düzeye indirdim ancak bu sizin ilk mesajınız ve bugün kayıt olmuşsunuz. Bana 2. bir hesap gibi geldi kusura bakmayın ama ben sizi çekilişe katamayacağım.

Sorun değil, anlıyorum. Aynı ürünün anahtarının satışının yapıldığını gördüm ve üye oldum. Fakat satıcıya hesabım yeni olduğu için ulaşamadım. Böyle olunca site içerisinde gezinmek ve aktif bir kullanıcı olmak istedim. Konunuzu gördüm ve yazdım. Eklememeniz problem değil zaten bana çıkmaz çok şanssız birisiyimdir.

Sizi katamam. Ayrıca ban almış olacaksınız ki 0 mesajınız var diye gözüküyor.
Hayır, hocam 2 mesaj yazmış ancak ikisi de konu dışı mesajı olduğundan mesaj sayısı 0 olarak gözüküyor çünkü artık konu dışına yazılan mesajlar mesaj sayısına dahil edilmiyor.

Sorun değil, anlıyorum. Aynı ürünün anahtarının satışının yapıldığını gördüm ve üye oldum. Fakat satıcıya hesabım yeni olduğu için ulaşamadım. Böyle olunca site içerisinde gezinmek ve aktif bir kullanıcı olmak istedim. Konunuzu gördüm ve yazdım. Eklememeniz problem değil zaten bana çıkmaz çok şanssız birisiyimdir.
Tamamdır hocam. Sizi katacağım merak etmeyin. Forumumuzun kötü olduğunu düşünmeyin isterim. 🙂 Beni tek kuşkulandıran şey ilk mesajınızı buraya yazmış olmanız. Yoksa sorun yok.
Hayır hocam 2 mesaj yazmış ancak ikisi de konu dışı mesajı olduğundan mesaj sayısı 0 olarak gözüküyor çünkü artık konu dışına yazılan mesajlar mesaj sayısına dahil edilmiyor.
Evet doğru.😅
Hayır hocam 2 mesaj yazmış ancak ikisi de konu dışı mesajı olduğundan mesaj sayısı 0 olarak gözüküyor çünkü artık konu dışına yazılan mesajlar mesaj sayısına dahil edilmiyor.
O arkadaşı da katıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı