[Çekiliş] 2 adet Fallout: New Vegas

Arada açıyor, arada kapıyor profilini.
Kendisi güvenilir biri merak etmeyin. Daha önce kendisinden GTA Trilogy edinmişliğim var.

Yok hocam kötülük olsun diye atmadım zaten. Sadece ilk defa karşılaştım, hesabını kapattı falan sandım. Ara sıra bende görmüştüm çekilişlerini. 🙂

cekilis.png

Kazanan arkadaşlar @Zyplux ve @Phantomy olmuştur. Geç geldiğim için kusuruma bakmayın. O yüzden 2 saate uzatıyorum süreyi. Ara ara internetim kesiliyor ama gelip gelip bakacağım merak etmeyin. Yedeklerimiz de @381258 ve @Iskenderun oldular. Katılanlara teşekkür ediyorum. Gecikme için tekrardan özür diliyorum. İyi sosyaller!
Technopat blogdaki içeriklerime de göz atmayı unutmayın. Çok okundukları zaman şevke geliyorum çekiliş yapasım geliyor 😀 .
cekilis.png

Kazanan arkadaşlar @Zyplux ve @Phantomy olmuştur. Geç geldiğim için kusuruma bakmayın. O yüzden 2 saate uzatıyorum süreyi. Ara ara internetim kesiliyor ama gelip gelip bakacağım merak etmeyin. Yedeklerimiz de @381258 ve @Iskenderun oldular. Katılanlara teşekkür ediyorum. Gecikme için tekrardan özür diliyorum. İyi sosyaller!
Technopat blogdaki içeriklerime de göz atmayı unutmayın. Çok okundukları zaman şevke geliyorum çekiliş yapasım geliyor 😀 .
Kazanan arkadaşlar Steam profillerini paylaşmalılar. Onu da ekleyeyim.

Eki Görüntüle 1189324
Technopat blogdaki içeriklerime de göz atmayı unutmayın. Çok okundukları zaman şevke geliyorum çekiliş yapasım geliyor 😀.

Bunu kazanamadım ama belki diğer çekilişi kazanabilirim. Hehehehe.😏
O zaman tüm bloglarını okurum hocam.🤑

Eki Görüntüle 1189324

Kazanan arkadaşlar Steam profillerini paylaşmalılar. Onu da ekleyeyim.
Arkadaş kodum:

351632505​

Yeni konular

Geri
Yukarı