Çektiğim Call Of Duty Videoları İzlemeye Değer mi?

Şahsen benim gibi ''Ooo CoD 2. Ne oynamıştım zamanında. Dur izleyelim bi merak etttim'' diyen izleyici o kadar fazladır ki. Ah o oyu neydi öyle yaa :cry:. Onun haricinde saygılı bir üslüp var. Tebrik ederim.

Bu arada, Minecraft modlu olunca fena olmuyor. FTB'den cok sevilen mod paketlerini oynayabilirsiniz bence. Onlari seviyorum ben. :)

Son düzenleme:
Şahsen benim gibi ''Ooo CoD 2. Ne oynamıştım zamanında. Dur izleyelim bi merak etttim'' diyen izleyici o kadar fazladır ki. Ah o oyu neydi öyle yaa :cry:. Onun haricinde saygılı bir üslüp var. Tebrik ederim.
Yusuf Ziya haklısın zaten çoğu gamer şuan popüler oyunların videolarını çekerken bende biraz history yapıyım dedim de bizden büyük nesil bu oyunları oynadığımızı görsünler.
CurledFlipper72 haklısın fakat Minecraft oynamayı ciddi ciddi bilmiyorum :D

Videoyu açamadım ama kameraya kafa atmadan açılışı yap, çocuk taklidi yapma yeterli benim için. İnsanlar seni severse gerisi gelir zaten kimse anne karnında öğrenmiyor montaj yapmayı.

Videoyu açamadım ama kameraya kafa atmadan açılışı yap, çocuk taklidi yapma yeterli benim için. İnsanlar seni severse gerisi gelir zaten kimse anne karnında öğrenmiyor montaj yapmayı.
Biraz daha bekleseydiniz de tam 2 yıl geçseydi aradan :D

Geri
Yukarı