Çektiğim teknoloji videosu nasıl olmuş?

Hd6850

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam ilk teknoloji ve ilk videomu yayınladım açıkçası biraz heyecanlıydım o yüzden biraz montaj yapmaya çalıştım. Bu heyecanım videoya yansımış mı? Video yeterince bilgi veriyor mu? Dışarıdan bir izleyici olarak eleştrileriniz nelerdir?
Yanlış kategori olabilir kusura bakmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar selam ilk teknoloji ve ilk videomu yayınladım açıkçası biraz heyecanlıydım o yüzden biraz montaj yapmaya çalıştım. Bu heyecanım videoya yansımış mı? Video yeterince bilgi veriyor mu? Dışarıdan bir izleyici olarak eleştrileriniz nelerdir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Beğenelim bari. Çorbada tuzumuz olsun. Elinize, emeğinize sağlık hocam.
Kameraya bakmaman kötü olmuş, fotoğrafın ekrana geliş efektini pek sevmedim, konuşurken kendini çok kasmışsın.

Amatör olduğu için olabilir mi? Her şeyin bir başlangıcı vardır.

Video çekerken ekran görüntülerini telefon kamerasıyla almayın. Lightshot veya Win + Shift + S ile ekran görüntüsü alabiliyorsunuz zaten kolaylıkla. Kolayı zorlaştırmanın bir anlamı yok. Bir diğer mevzu, videolu anlatım kullanın. Kendi kameranızı ekranın sol/sağ altına yerleştirebilir veya aralarda tam ekran verebilirsiniz. Telefonunuzu kamera olarak OBS'e verebilirsiniz. DroidCam kullanın. Karşınızda bir kitleye hitap ettiğinizin farkında olun, kameraya bakın. Metinden okuyor olmanızda bir sorun yok. Arada sırada kameraya bakıp izleyenle iletişim kurmak önemli. Diyeceklerim bu kadar.
Video çekerken ekran görüntülerini telefon kamerasıyla almayın.
Yaptığınız işin profesyonel görünmemesine sebep oluyor.

Amatör olduğu için olabilir mi? Her şeyin bir başlangıcı vardır.
Nasıl olmuş diye sormuş zaten. ''Çok güzel olmuş harika'' deyip güzelleme mi yapalım?

Işığı arkana alman büyük hata, karşına alman gerekiyor. Kendini kasma, arkadaşlarınla sohbet ediyor gibi dur. Onun dışında güzel.

Ben de bu tarz videolar çekerdim 14 15 yaşlarındayken videolarım 500-1000 kişi rahat izliyordu arkadaşlarımda dalga geçmişlerdi benimle bende kanalı falan kapattım senin bu videonu görünce çok duygulandım YouTube kariyerinde başarılar kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı