Çekya'da Yapılacaklar

Bu bahsettiğin muzik festivali Prag'da mıydı?
Kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

çekya.JPG

prag.JPG
Franz Kafka'nın heykeli var. Uğrayacağım. Kaçırmam :) Fotoğrafları atarım zaten.
Heyecanla bekliyoruz :)

Ekşi'dir başka sitelerdir bakıyorum gezilip görülecek yerlere, kaç dakika sonra anca görebildim mesajları :D

Zaten bilet işi vs. sıkıntı olur. Ben de dogaclama gidiyorum, bakalım hayırlısı.
Çok güzel, yazarlarla devam eden bir geceye şunu da ekleyeyim: Hemingway gibi doğaçlama yollara düşüp rastgele, belki daha sonra hiç göremeyeceğin insanlarla görüşeceğin kısa bir tatilde eline ne anılar kalır kim bilir? Hayırlısı olsun ya. Bilet işi bakalım, Prag sosyal bir şehir, elbet daha farklı etkinliklere de rastlarsın.

Normalde benim yakın tatil yerim Ukrayna'dır ama bu sefer de değişiklik yapalım dedim :) Tarihi şehirlere, müzelere sahip olması cezbedici.
Aynen, ben de çok beğendim. Sadece internetten bile güzelliğini belli ediyor. Bak seneye nasip olursa Sırbistan'a da gidebilirsin. Orada da bi' Tesla havası :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı