Celal Bayar makine mühendisliği okunur mu?

Cham

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncellikle YKS de sayısal alanda 201.931'lik bir sıralama yaptım. Tercihlerim aşağı yukarı hazır ama Celal Bayar makine mühendisliğinde kararsız kaldım, yazmalı mıyım? Okuyanlar varsa memnun mu yoksa Celal Bayar dışında bir öneriniz olur mu?

Bir de Pamukkale Üniversitesi'nde de makine mühendisliği var. Aynı sorum Pamukkale Üniversitesi için de geçerli.
Şimdiden teşekkürler.

Not: Celal Bayar makine mühendisliği (IO) 202K da almış geçen sene
Pamukkale ise 226k da almış

Merhaba arkadaşlar. Öncellikle YKS de sayısal alanda 201.931'lik bir sıralama yaptım. Tercihlerim aşağı yukarı hazır ama Celal Bayar makine mühendisliğinde kararsız kaldım, yazmalı mıyım? Okuyanlar varsa memnun mu yoksa Celal Bayar dışında bir öneriniz olur mu?

Bir de Pamukkale Üniversitesi'nde de makine mühendisliği var. Aynı sorum Pamukkale Üniversitesi için de geçerli.
Şimdiden teşekkürler.

Not: Celal Bayar makine mühendisliği (IO) 202K da almış geçen sene
Pamukkale ise 226k da almış
Ne yaptınız hocam?

Usta vazgeçtim makine mühendisliğinden çünkü çok fazla bolümde mezun sayısı var onun yerine alternatifi daha yüksek olan enerji sistemleri mühendisliği tercihi yaptım hem makine derslerini görüyorsun hem de elektrik elektronik dersleride görüyorsun önü çok daha açık bir program.

Geri
Yukarı