Celeron 2995U sistem nasıl hızlandırılır?

Awlesca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben PC'mi hızlandırmak istiyorum. Çok yavaş ilerliyor. Bilgisayarımın açılma süresi: 6-7 dk. arası. PC'yi hızlandırmak için bana yapmam gerekenleri söyler misiniz?
  • İşletim sistemi: Win 10 Single Language.
  • İşlemci: Intel r Celeron R 2995U @1.40 GHz.
  • RAM: 4 GB.
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000.
  • İşlemci çekirdeği: 2.

Merhaba arkadaşlar, ben PC'mi hızlandırmak istiyorum. Çok yavaş ilerliyor. Bilgisayarımın açılma süresi: 6-7 dk. arası. PC'yi hızlandırmak için bana yapmam gerekenleri söyler misiniz?
  • İşletim sistemi: Win 10 Single Language.
  • İşlemci: Intel r Celeron R 2995U @1.40 GHz.
  • RAM: 4 GB.
  • Ekran kartı: Intel HD Graphics 4000.
  • İşlemci çekirdeği: 2.
Hocam işletim sisteminizi 8.1 veya 7 yapabilirsiniz. Ve yanına SSD alırsanız hızlanır. Fakat İntel Celeron işlemciler çok yavaş çalışır.

Hocam işletim sisteminizi 8.1 veya 7 yapabilirsiniz. Ve yanına SSD alırsanız hızlanır. Fakat İntel Celeron işlemciler çok yavaş çalışır.
Celeron işlemcili bilgisayarım 15-20 sn de açılıyor. Bilgisayar açılır açılmaz Chrome'ye basıyorum 2sn sonra hemen açılıyor. 8 yıllık bilgisayar. Birkaç regedit ayarı ve gereksiz hizmetleri kapatarak sende hızlandırabilirsin.
İstersen ayarlarla ilgili video atabilirim.
@Awlesca

Celeron işlemcili bilgisayarım 15-20 sn de açılıyor. Bilgisayar açılır açılmaz Chrome'ye basıyorum 2sn sonra hemen açılıyor. 8 yıllık bilgisayar. Birkaç regedit ayarı ve gereksiz hizmetleri kapatarak sende hızlandırabilirsin.
İstersen ayarlarla ilgili video atabilirim.

Hocam demek ki ben ayarları yapmayı becerememişim. Bilgisayarımda SSD vardı ve 4+4 RAM vardı fakat yine de 1-2 dk arasında açılıp, Chrome'u açmak imkansıza yakındı.

Yeni konular

Geri
Yukarı