Celeron B820 1.70 GHz sisteme hangi Windows uygundur?

Windows 10 2015LTSB sürümünü öneririm kesinlikle çok hızlı ve stabil. HDD ile bir kaç yıl kullandım W7 ve W8.1'e nazaran göze daha hoş geliyor.

Windows 8.1 Embedded Industry Pro veya 10 1507 LTSB geçin. SSD yoksa 8.1 geçmeniz daha iyi olur.

CrystalDiskInfo yükleyip ekran resmi gönderir misiniz?
buyur usta

1659614072379.png

Önceki konu da ne kadar desem bile bana inanmamışsınız, kısacası kırıldım konu sahibi hocam.

SSD sağlığı aşırı kötü, Windows 10 kurmayın, işlemci zaten kötü. Öbür konuda açıklamıştım.

Bu işlemci, tembel bir işlemci. Çoğu çekirdekleri bir işe yaramıyor. Önbellek senin zannettiğin gibi önemsiz bir şey zaten değil. Eğer her şey GHz. Vb olsaydı eski Pentium işlemcilere OC yapıp kullanırdık, ama bakın: Kullanmıyoruz. Her şey GHz değildir ve o işlemci ile Windows 10 kaldırsa bile aşırı kasar.

Windows 8.1, 7'den ağır. 8.1 de bazen hafif kasmaların olması zaten sistemin yetmediğini belirtiyor. Dandik bir işlemci ile neden Windows 10 geçirtip eziyet yaşatalım arkadaşa?

Belki HDD kullanıyor? HDD kullanıyorsa zaten hiç kullanamaz Windows 10.

Kanıtınız yoksa konuşmayın, belki ısınmıyor, belki ısınıyor. Ya da sorunu ısınmadan dolayı değil. Kesin bir sonuç elde etmeden tahmin üzerine değil, bilgi üzerine konuşun.

Windows 7 Ultimate de oyunun açılmaması ayrı bir konu onu geçelim şimdilik.

Siz beni dinleyin, ve Windows 10'a geçmeyin. Arkadaş Windows 10 sistem gereksinimlerine bakarak konuşuyor ve her şeyi GHz zannediyor. Burada işlemci yapısı önemli, çekirdekler önemli, önbellek önemli.

Ve bu sistem 10 kaldırmaz..

Tüm konuyu tekrardan gözden geçiriniz. Konu da yazan arkadaşlar ile benzer cevaplar verdim.

Önceki konu da ne kadar desem bile bana inanmamışsınız, kısacası kırıldım konu sahibi hocam.

SSD sağlığı aşırı kötü, Windows 10 kurmayın, işlemci zaten kötü. Öbür konuda açıklamıştım.

Tüm konuyu tekrardan gözden geçiriniz. Konu da yazan arkadaşlar ile benzer cevaplar verdim.

Vallahi ben ne yaptığımı bilmiyorum artık hocam. Kaç gündür kafam bunda yemek bile yiyemiyorum düzgün.

Geri
Yukarı