Celeron N2820 sisteme macOS önerisi

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
Hepinize selam. Benim sistemim şöyle.
2 GB DDR3L RAM.
100 küsur GB HDD(henüz kaç GB olduğunu öğrenemedim bölümlere ayrılı çünkü)
Intel Celeron N2820 işlemci.
Intel HD Graphics 1GB ekran kartı.
Lenovo 80G0 PC.
Bu sisteme uyumlu kurabileceğim bir macOS ISO dosyası arıyorum elinizden geldiğince küçük ama desteği devam eden bir ISO dosyası olsun isterim hepinize şimdiden Allah razı olsun, bayramınız mübarek olsun.

Buraya bakabilirsiniz.

O sürüm ile diğer sürümler arasında mantık ve görüntü farkı var mı? Yoksa evde sınırsız yok çünkü.
Düzenleme
Fotoğraflarına baktığım kadarıyla ikonları normalden daha değişik eğer ikonlar normale tema ayarlarından felan ayarlanıyorsa nasıl olduğunu yazmanız çok iyi olur.

Son düzenleme:
404 sayfa bulunamadı hatası alıyorum yüklemeyi başlatmaya çalışırken.
Bende öyle bir sorun olmuyor.
O sürüm ile diğer sürümler arasında mantık ve görüntü farkı var mı? Yoksa evde sınırsız yok çünkü.
Düzenleme
Fotoğraflarına baktığım kadarıyla ikonları normalden daha değişik eğer ikonlar normale tema ayarlarından felan ayarlanıyorsa nasıl olduğunu yazmanız çok iyi olur.
Normal NiceC0re sürümü var github'da.

CutefishOS de bakabilirsin, diğerlerine göre daha ağır olabilir belki ama görünüşü gayet hoş.
Artık linux olaylarını virtualbox ile yapcem pierOS NiceC0re kurmaya çalışırken 200-250 gb veri kaybettim ve kurulmadı açtığım en son konuya bakılarak ayrıntılara ulaşılabilir. Eğer yapabilirseniz Windows 10 1809 veya 1903 Türkçe x64 iso dosyasını ms store destekli olarak ntlite ile 1.25 gb veya daha küçük br boyuta çevirerek link atarsanız çoooook mutlu olurum evde internet yok orjinal iso dosyasını yükleyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı