Celeron N2830 dizüstü bilgisayar ne kadar eder?

Atakanefe

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Konuyu açmamın sebebi elimde bir Casper 4 GB RAM, 1.7GB ekran kartı Intel Celeron N2830 2.16GHz işlemcisi olan bir laptop var. Bunu satıp bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Dizüstü bilgisayarımı Letgo ve Sahibinden gibi sitelerde kaç paraya koymalıyım? Nasıl bir sistem toplamalıyım sattığım paraya yardım eder misiniz?

Dostum ben de Lenovo z5070 koydum letgo'ya nerden ölücü var hemen atladı. Açıklamaya ölücüler ile ilgili sert bir şeyler yaz yoksa boşa mesajlaşma oluyor.😀

400TL falan edebilir. Eğer oyun için toplamayı düşünüyorsan sana ucuz ve güvenilir olarak İncehesap'ı öneririm.
Dostum ben de Lenovo z5070 koydum letgo'ya nerden ölücü var hemen atladı. Açıklamaya ölücüler ile ilgili sert bir şeyler yaz yoksa boşa mesajlaşma oluyor.😀
ölücüler ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler, fakat ben hala soruma yanıt alamadım bilen var mı?
Dostum 2016 da aldığım Dizüstünü Masa üstüne geçtiğim için satışa koydum ithalatı uzun zamandır olmadığı için 0 fiyatı şuan belli değil. Letgo' dan ve sahibinden ortalama fiyatlara baktım ve ona göre bir fiyat belirledim. Bence öyle yapmalısın. Nasıl bir sistem toplayacağın konusuna gelirsen Bilgisayarı hangi amaçla kullanacaksın bir de yükselen dolar kuru nedeniyle satacağın diz üstü bilgisayar ile Masa üstü bi bilgisayar kurmak biraz zor diye düşünüyorum.

Ben 400 verebilirim o bilgisayara. Harici bir ekran kartı yok, işlemci çok eski, hz değeri ve performansı çok düşük... En fazla 400 veya 450 verirler o bilgisayara. Ama sen satacaksan 850 yaz, ölücüler uğrarsa hadi 700 olsun dersin, ölücü daha fazla öldürmek isterse itiraz et, ihtiyacım var de, 650 civarına kapat son fiyat.

Yeni konular

Geri
Yukarı