Celeron N2830 sistem normalden daha düşük FPS veriyor

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Merhaba arkadaşlar sinirden patlayacağım.
Intel HD Graphics 64 MB.
Intel Celeron N2830.
8 GB RAM.

Benim sistem özelliklerime sahip diğer insanlar CS:GO'yu 35 FPS'de oynuyor ben 5 FPS alıyorum.
Benim bilmediğim performans artırıcı program mı var?

Diğer YouTube videolarında benim bilgisayarımın aynısı donanımın aynısı fakat onlarda daha fazla FPS alıyor, neden?
Ben neden özgürce CS:GO oynayamıyorum? Diğer sistem özelliklerimin aynısına sahip olanlar nasıl oynuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar sinirden patlayacağım.
Intel HD Graphics 64 MB.
Intel Celeron N2830.
8 GB RAM.

Benim sistem özelliklerime sahip diğer insanlar CS:GO'yu 35 FPS'de oynuyor ben 5 FPS alıyorum.
Benim bilmediğim performans artırıcı program mı var?

Diğer YouTube videolarında benim bilgisayarımın aynısı donanımın aynısı fakat onlarda daha fazla FPS alıyor, neden?
Ben neden özgürce CS:GO oynayamıyorum? Diğer sistem özelliklerimin aynısına sahip olanlar nasıl oynuyor?
Belki geçmişte 30 FPS'ye yakın değerler vermiş olabilir ama CS:GO'nun son haliyle 30 FPS'ye yaklaşabileceğini düşünmüyorum. Üstüne Celeron N2830'ün grafik özellikleri çok düşük, kendim Pentium B970 grafik işlemcisiyle CS:GO'yu 20 FPS civarında açıyordum; grafik özellikleri Celeron N2830'dan daha üstün olmasına rağmen.

Unlost'un FPS arttırma adlı videosu var ona bir göz atın çoğu kişiye fayda vermiş.
Bir de streaming beta diye bir şey çıktı düşük sistemler için onunda deneyin.
Pardon adı texture streaming beta.

Belki geçmişte 30 FPS'ye yakın değerler vermiş olabilir ama CS:GO'nun son haliyle 30 FPS'ye yaklaşabileceğini düşünmüyorum. Üstüne Celeron N2830'ün grafik özellikleri çok düşük, kendim Pentium B970 grafik işlemcisiyle CS:GO'yu 20 FPS civarında açıyordum; grafik özellikleri Celeron N2830'dan daha üstün olmasına rağmen.
grafik özellikleri çok düşük dediğiniz yükseltme şansım var mı?
Arka planda çalışan sömürücü bir uygulamaya denk geldiniz mi?
Çok ve hepsini kapatıyorum teker teker hiç işlemci ve RAM yemeyen uygulamaları kapatmasam sıkıntı olur mu?
Unlost'un FPS arttırma adlı videosu var ona bir göz atın çoğu kişiye fayda vermiş.
Bir de streaming beta diye bir şey çıktı düşük sistemler için onunda deneyin.
Pardon adı texture streaming beta.
Unlostun videosunu izledim ve sadece disk alanı kazandım başka performansımı bile artırmadı. :(

grafik özellikleri çok düşük dediğiniz yükseltme şansım var mı?

Çok ve hepsini kapatıyorum teker teker hiç işlemci ve RAM yemeyen uygulamaları kapatmasam sıkıntı olur mu?
Maalesef; zaten piyasada en düşük segment işlemcilerden Celeron serisi. Eski orijinal oyunlara bakmanı öneririm.

Maalesef; zaten piyasada en düşük segment işlemcilerden Celeron serisi. Eski orijinal oyunlara bakmanı öneririm.
Aga be yine üzgünüz :(
Zamanında o sistemle Google'da zor gezerdim. Normal diye düşünüyorum.
Bu sistem şuan RAM sayesinde Google Chrome'da Normal derecede hızlı ama 8 GB RAM sonradan takdırdım normalde 2 GB RAM'dı

Aga be yine üzgünüz 🙁
Bence üzülmemek için CS:GO yerine şu oyunu oynamayı deneyebilirsiniz. Anlık çözüm yolu için;

Yeni konular

Geri
Yukarı