Rainbow 6 Siege düşük ayarlarda daha düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Jeunext

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, konu başlığından ve attığım benchmark testlerinden gördüğünüz gibi düşük grafik ayarlarında daha yüksek FPS alıyorum. Sizce bunun sebebi nedir?
Geçenlerde r6s için NVIDIA Denetim Masası'ndan birkaç ayar değiştirmiştim. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?
Sistemim:
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 Quad Core Processor.
Takılı RAM: 8,00 GB.
Ekran kartı: GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.

Ekran Görüntüsü (50).png

Ekran Görüntüsü (51).png

Ayarları düşürdükçe CPU kullanımın artıyordur. Buda GPU kullanımını azaltıyordur. Ayarları artırınca ekran kartına daha çok yük bindiği ve kendini daha çok kullandığı için daha fazla FPS alıyorsundur. Oyun içi kullanımları atabilir misiniz?

Merhaba, konu başlığından ve attığım benchmark testlerinden gördüğünüz gibi düşük grafik ayarlarında daha yüksek FPS alıyorum. Sizce bunun sebebi nedir?
Geçenlerde r6s için NVIDIA Denetim Masası'ndan birkaç ayar değiştirmiştim. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?
Sistemim:
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 Quad Core Processor.
Takılı RAM: 8,00 GB.
Ekran kartı: GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.

Eki Görüntüle 891050

Eki Görüntüle 891051

Sistemin iyi olduğu için olabilir benim bir arkadaşımın bilgisayarı benimkinden kötü ama benden daha fazla FPS oluyor. Yükseğe çektiğin zaman daha zorlandığı için daha fazla FPS alabilir.

Ayarları düşürdükçe CPU kullanımın artıyordur. Buda GPU kullanımını azaltıyordur. Ayarları artırınca ekran kartına daha çok yük bindiği ve kendini daha çok kullandığı için daha fazla FPS alıyorsundur. Oyun içi kullanımları atabilir misiniz?
Ana menüdeyken hali bu, bu uygun mudur? Yoksa maça girip atmam mı gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (56).png
    Ekran Görüntüsü (56).png
    60,6 KB · Görüntüleme: 50

Yeni konular

Geri
Yukarı