Celeron N2920 veya i3 2328m laptop

merterden19

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde masaüstü kullanıyorum fakat taşınabilirliği açısından laptop da kullanıyorum şu an elimde kullandığım bir laptobum var. Fakat 1 adet daha alacağız birini babam kullanacak iş için v.s o yüzden istersen benm laptopla değişebiliriz dedi.

Şu anki laptobumun özellikleri:

• i3 2328m 2.2 GHZ (2. nesil olması lazım)
  • Ram 4 GB
  • Harddisk 750 GB WD Black (laptopları değişirsek harddiskleri de değiştireceğim)
  • GT 610m

Babamın laptobu
  • Celeron N2920 1,86 GHZ Dört çekirdek
  • 4 GB Ram
  • 500 Harddisk
  • Onboard ekran kartı

Sizce değişmelimiyim. 2. yazdığım bilgisayarın İntel grafik kartı HD 4000 veya üzeri mi acaba?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada elimde bir laptop daha var ama anakartı arızalı gamebook diye almıştım geçen sene mart ayında 4300 küsür bir miktara fakat kapandı açılmıyor 7 8 aydır yatıyor. Anakart tamiri nasıl yaptırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Graphics 4000 değil, sadece HD Graphics bulunur Celeron'da. Harici ekran kartı olan model nispeten daha iyi.

u arada elimde bir laptop daha var ama anakartı arızalı gamebook diye almıştım geçen sene mart ayında 4300 küsür bir miktara fakat kapandı açılmıyor 7 8 aydır yatıyor. Anakart tamiri nasıl yaptırabilirim?
Servise gönderin. Garantisi vardır.

HD Graphics 4000 değil, sadece HD Graphics bulunur Celeron'da. Harici ekran kartı olan model nispeten daha iyi.

Servise gönderin. Garantisi vardır.
Şimdi 2 bilgisayarda elimde HD graphics var doğru ama gt 610m ile büyük farkları var mıdır acaba?
Bu arada o dediğim bozulan bilgisayarımı Almanyadan almıştım garantisi oranınki ve burda klavyesi bozulmuştu o yüzden içini komple açıp klavyesinin fişini çekmiştim 4-5 ay öyle kullanmıştım yani garantisi varsada iptal olmuştur :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı