Celeron N3060 Windows 8.1'de kasıyor

tahaboss01

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM DDR3 1599.3 MHz
SSD veya HDD modeli
HP SSD S650 240 GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics
Anakart
Bilmiyorum
İşlemci
Intel Celeron N3060 1.6 GHz Turbo
Selam arkadaşlar, öncelikle sistemime bakın ve cevaplayın Windows 8.1 Enterprise kullanıyorum ama kasmadan geçilmiyor. Google'da YouTube'da falan kasıyor. Windows 7 Pro SP1 ISO dosyam var. Kurmak istiyorum ama kurayım mı, kasma geçer mi Google'da ve YouTube'da? Şimdiden teşekkürler.

Selam arkadaşlar, öncelikle sistemime bakın ve cevaplayın Windows 8.1 Enterprise kullanıyorum ama kasmadan geçilmiyor. Google'da YouTube'da falan kasıyor. Windows 7 Pro SP1 ISO dosyam var. Kurmak istiyorum ama kurayım mı, kasma geçer mi Google'da ve YouTube'da? Şimdiden teşekkürler.
Windows 10 Home yükle. Ardından tüm sürücüleri tertemiz kur. SSD ile çok rahat kaldırması lazım. Windows 7 ve 8.1 kullanılmaz.

Eğer sistemi yeni kurduysan GPU driver kurmamış olabilirsin. N3060'ın çok rahat kaldırır 8.1'i. 7 kesinlikle önermem. 8.1 veya 10 2016 LTSB kullan.

Yani çift çekirdek eski bir işlemci. Sürücüleri vs. yüklediğiniz halde öyleyse zaten işlemcinin eski oluşu da buna sebep ihtimalidir

Size ilaç gibi gelir Windows 10 LTSB 2016.

Bende de aynı işlemci var kasmıyor nedense ama Windows 8.1 kullanınca da kasmıyor bende nedense.

Bu işlemci iyi değil yani Windows 10 açar ama son sürüm değil dediğim LTSB sürümlerinin çalıştırır %100 CPU sorunu olmadan.

Windows 10 kur ve driverları elle düzgün bir biçimde yükle. Driver Booster türevi programlar kullanma.

Geri
Yukarı