Celeron N3350 sistemde friday night funkin takılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dylanwithay

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M-K, Ekran Kartı: ASUS DUAL RTX 3050 OC, İşlemci: AMD Ryzen 5 5500, Disk: Crucial P3 1TB M2 NVME SSD, Ram: G.SKILL RIPJAWS DDR4 3200MHZ 8+8, POWERBOOST VK-P15B 4 FANLI
Meslek
Öğrenci
RAM
3 GB DDR3
Ekran kartı
Intel HD Graphics 500
İşlemci
Intel Celeron N3350 2.1 Ghz
Merhabalar efendim, bilir misiniz bilmem ama fnf (friday night funkin) diye ritim oyunu var. Bilgisayarım kötü olduğu için genelde bunu oynarım. Oyunun orijinal yapımcılarından daha çok modcular daha çok emek veriyor. Oyunu oynarken (şarkıyı oynarken) bir animasyon geleceği zaman ya da başka bir resim, görüntü geleceği zaman takılma yapıyor. Ben bunun önceden belleğe loading yapmamasından olduğunu düşünüyorum. Bazı modlarda büyük animasyonlarda bile takılma yapmıyordu. Kısacası optimizasyon sorunu. Benim takılmayı azaltabileceğim bir yöntem var mı? Ya da bu animasyonların önceden belleğe yüklemenin bir kodu yöntemi vb. var mıdır? Teşekkürler.

Yok. Tek yapabileceğin şey çözünürlüğü falan düşürmek. Ya da varsa grafikleri düşürmek. Rezalet optimizasyon düzelene kadar böyle yapmamız gerek. Bende de kasıyor.

Bir de onun yerine osu!mania oynamanı öneririm.

Artı -1 Eksi
Merhaba ayarlar uygulaması çalıstırın grafik ayarlarını bulun ve oyununuzu seçin değistir'e basın yüksek Performans'ı seçin eğer olmazsa ayarlar>arka plan uygulamaları seçeneğini kapatın. Arama>windows'un görünümünü ve performansını arttır uygulamasını açın ve yüksek Performans'ı seçin.

Artı -1 Eksi
Yok. Tek yapabileceğin şey çözünürlüğü falan düşürmek. Ya da varsa grafikleri düşürmek. Rezalet optimizasyon düzelene kadar böyle yapmamız gerek. Bende de kasıyor.

Bir de onun yerine Osu! Mania oynamanı öneririm.

PC 1920x1080 fakat 1280x720'de oynuyorum. Yine de sağ ol.
Merhaba ayarlar uygulaması çalıstırın grafik ayarlarını bulun ve oyununuzu seçin değistir'e basın yüksek Performans'ı seçin eğer olmazsa ayarlar>arka plan uygulamaları seçeneğini kapatın. Arama>windows'un görünümünü ve performansını arttır uygulamasını açın ve yüksek Performans'ı seçin.
Grafik ayarını yapmıştım. Diğer önerilerinizide yaptım fazla değişiklik yok yinede sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı