Cem Bölükbaşı F2 performansı

E-Spor'dan geçiş yapmış biri olarak rakiplerinden çok daha deneyimsiz, dolayısıyla bu direkt olarak performansına yansıyan en büyük etkenlerden biri. Koltuğu da hak ettiğini düşünmüyorum şahsen, Formula'daki tek Türk diye gereksiz kimseyi şişiremeyiz.

Sen istersen 20 yıllık bir simülasyon pilotu ol, gerçek bir uçağın kokpitinde 2 yıllık pilotun dahi performansını sergileyemezsin. Bir şeyleri öğrenmişsindir ama onlar pratikte gerçeğe istediğin gibi dökülemez.

Kendisine başarılar diliyorum ama işi zor bu yaştan sonra.

E-Spor'dan geçiş yapmış biri olarak rakiplerinden çok daha deneyimsiz, dolayısıyla bu direkt olarak performansına yansıyan en büyük etkenlerden biri. Koltuğu da hak ettiğini düşünmüyorum şahsen, Formula'daki tek Türk diye gereksiz kimseyi şişiremeyiz.

Sen istersen 20 yıllık bir simülasyon pilotu ol, gerçek bir uçağın kokpitinde 2 yıllık pilotun dahi performansını sergileyemezsin. Bir şeyleri öğrenmişsindir ama onlar pratikte gerçeğe istediğin gibi dökülemez.

Kendisine başarılar diliyorum ama işi zor bu yaştan sonra.
Kenan Sofuoğlu nun bir oğlu var ismi zayn. Ondan umutluyum. İnşallah F1 pilotu olur. İsmi Türkçe bir isim olsaydı daha iyi olurdu ama neyse.

Kenan Sofuoğlu, Toprak Razgatlıoğlu'nun kariyerini de mahvetmek üzere. Tutturmuş Toprak Moto GP de Yamaha fabrika takımında yarışmayacaksa WSBK da kalmaya devam edecek. Saçmalığın daniskası. Oldum olası sevmem Kenan Sofuoğlu'nu.

Her karting aracı süren F1 pilotu olsaydı ortalık yarışçı kaynardı. Bu yaşlarda daha şimdiden F1 hayali kurmak yanlış. Adım adım gitmesi gerek.

Kenan Sofuoğlu, Toprak Razgatlıoğlu'nun kariyerini de mahvetmek üzere. Tutturmuş Toprak Moto GP de Yamaha fabrika takımında yarışmayacaksa WSBK da kalmaya devam edecek. Saçmalığın daniskası. Oldum olası sevmem Kenan Sofuoğlu'nu.

Her karting aracı süren F1 pilotu olsaydı ortalık yarışçı kaynardı. Bu yaşlarda daha şimdiden F1 hayali kurmak yanlış. Adım adım gitmesi gerek.
Ben de inşallah adım adım ilerler diye dedim. Orda haklısınız. Kendisini ben de sevmiyorum. kendisinin moto bike da mı ne şampiyonluğu vardı galiba. Önemli bir başarımı? Bilmediğimden soruyorum. Çünk youtube da bir yorum da o kadar da önemli değil mi ne diye yazan olmuştu.

Cem Bölükbaşı Formula 1'de göremeyebiliriz. Görürsek de baya beklemek lazım. Şuana kadar da puan alamadı. Takım arkadaşı Fittipaldi de şampiyonada 5. Fittipaldi ile Cem'in arasındaki puan farkının fazla olması, Cem'in F1'e çıkmasını engelleyebilir bence.

Kendisinin moto bike da mı ne şampiyonluğu vardı galiba. Önemli bir başarı mı?
Supersport kategorisinde 5 defa şampiyon oldu. Bir başarı ama çok çok önemli değil. WSBK kadar önemli bir kategori değil Supersport.

Geri
Yukarı