Cem Bölükbaşı F2'de !

fenomenale

Hectopat
Yer
Floransa
Cem Bölükbaşı Formula 2'de. Charouz Racing takımında yarışacak, umarım ileride Formula 1'de görürüz. Kendim Formula 2'ye geçmiş gibi mutlu oldum. Sanaldan gerçeğe bir başarı hikayesi, takdir edilesi. Üstünden 3 saat geçti haberin ama konu açayım dedim, belki görmeyenler olmuştur diye.

Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2 yılda bu kadar hızlı yükseleceğini asla tahmin etmemiştim, beni yanıltmaya devam ediyor. Önceki seride en başından yarışmış olsaydı kazanma ihtimali bile vardı.

F2'de (dengi olan eski seride) yarışmış önceki 2 sürücümüz gibi olmasın sonu. Başarı hikayesini devam ettirir umarım.

Son düzenleme:
2 yılda bu kadar hızlı yükseleceğini asla tahmin etmemiştim, beni yanıltmaya devam ediyor. Önceki seride en başından yarışmış olsaydı kazanma ihtimali bile vardı.

F2'de (dengi olan eski seride) yarışmış önceki 2 sürücümüz gibi olmasın sonu. Başarı hikayesini devam ettirir umarım.
İstiklal Marşını okutmasını çok isterim gerçekten, belki onun sayesinde F1'in Istanbul'a dönme şansı artar. Hayırlısı diyelim daha önünde yıllar var.

F12'ye kadar gelir umarım.
Yok F16.😀

Geçen seneki kadar güçlü bir pilot kadrosu yok F2 de bu sezon ama. Güçlü sürücüler çok. Sanal yarışlardan buraya gelmesi çok çok büyük iş. F1 de şans bulmak için şampiyon olmak zorunda veya ilk üç bitirmeli ve güçlü bir sponsor desteği olması gerek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı