Cem Yılmaz neden komik değil?

Cem Yılmaz Komik Mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Sinemadan anlamadığın veya takip etmediğin belli. Tam Arif V 216 vizyona girdiği zaman "Enes Batur: Hayal mi gerçek mi?" filmi de vizyona girdi. Bu sebepten yaşı küçük olan kesim Enes abimizin filmine gitti. Daha olgun kesim ise Arif V 216 filmine gitti. Buna rağmen bu filmi 5 milyon kişi izlemiş demek istiyorum.
İki filmin de kitlesi bu ülkenin insanları. Siyah olan, beyaz olmak zorunda değil. Ben iki filmi de beğenmedim şahsen. Genelleme yapılmasına karşıyım. Önceki yorumları okursanız “Eminem dinliyor.” dedi bana. Eminem’in adını duydum sadece. Bir şarkısını bile dinlemedim.

İki filmin de kitlesi bu ülkenin insanları. Siyah olan, beyaz olmak zorunda değil. Ben iki filmi de beğenmedim şahsen. Genelleme yapılmasına karşıyım. Önceki yorumları okursanız “Eminem dinliyor.” dedi bana. Eminem’in adını duydum sadece. Bir şarkısını bile dinlemedim.
Ben kimseye zorla bir şeyi sevdirmiyorum. Ben Cem Yılmaz komik olmasa bile, Arif V 216 gibi filmlerini sırf prodüksiyonu için izlerim. Adam Türkiyeye görsel efektle de film yapılabileceğini gösteren adam. Arif V 216 gibi filmleri çekmesini bırakıp dram filmleri çekmeye başladı ve bu konuda haklısınız. Son filmleri kötü yani ama bu eski filmleri kötü demek değildir.

Cem yılmazın esprileri son dönemlerde düzelse bile eski gösterilerini izlerseniz bel altını çok kullanır. Filmleri ise hiçbir sanat amacı gütmeyen sadece para kazanma amaçlı yapılmış filmlerdir. Hangi filminin gerçek anlamda bir mesaj kaygısı var? Gora da mı? Arogda mı? Cem Yılmaz'ın en iyi filmi hokkabaz filmidir. Diğer filmleri ise izlememiş olmak için izlenir. Karakomik filmleri izlemedim bile ben. İzlemeye değer görmedim.

Tolga Çevik, Beyazıt Öztürk vb isimler varken Cem Yılmaz benim için arka planda kalan bir komedyendir.​

Cem yılmazın esprileri son dönemlerde düzelse bile eski gösterilerini izlerseniz bel altını çok kullanır. Filmleri ise hiçbir sanat amacı gütmeyen sadece para kazanma amaçlı yapılmış filmlerdir. Hangi filminin gerçek anlamda bir mesaj kaygısı var? Gora da mı? Arogda mı? Cem Yılmaz'ın en iyi filmi hokkabaz filmidir. Diğer filmleri ise izlememiş olmak için izlenir. Karakomik filmleri izlemedim bile ben. İzlemeye değer görmedim.

Tolga Çevik, Beyazıt Öztürk vb isimler varken Cem Yılmaz benim için arka planda kalan bir komedyendir.​
Beyazıt Öztürk komedyen değil şovmendir. Ayrıca bir komedyenden ille de bir mesaj beklemek mantıklı değil. Eski gösterilerini izlerseniz, bu konuya özellikle değindiğini de görürsünüz. Bu adam komedyen. Bazı cümlelerinde bir yerlere gönderme yapar, ama büyük resme baktığınızda sadece komedi üzerinden mesajını verir. Mesaj üzerinden komedi yapmasını beklemek doğru değil. Cem Yılmaz'dan bahsediyoruz Mahsun Kırmızıgül'den değil 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı