Cemil Kılıç Gözaltına alındı

Makaleler
12
Daha fazla  
20191106_003613.jpg

Hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlar.

Korku, baskı ve şiddetin olduğu yerde faşizm vardır.

Bu ülkenin hali ne olacak harbiden ülke ülke olmaktan çıkmış ne yazık ki. Sırf bunlari dedi diye bu adamı görevden almışlar, şimdi de adamı gözaltına almışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar daha yeni "yargı reformu" yapmışlardı. 🤔 Yakında bizim forumdan da bir kaç kişiyi götürürler. (belki de biri ben olurum) 🧙‍♂️
Yargı reformunu ''fettoşi''leri salmak için yaptılar, akıllım. Senin için mi yaptılar, sanki. Neyse fazla konuşmayalım. ''Big Brother'' izlemede. 1984'ten farkı kalmadı ülkenin. 🤭

Ülkemiz şeriatla mı yönetiliyor, ülkemizde laiklik ne ara bitti, düşünce özgürlüğü ne ara bitti? Herkes kaldı ki Müslüman olmak zorunda değil.

Malum kanallar giderler, kimilerinin konuşmasının yarısını alırlar, bu olayları ve nicelerini asla haber yapmazlar, "Türkiye güllük gülistanlık, bahın falanca parti algı oyunu yapiyi, egonomimiz coh eyi, hicbir zıhıntımız yih, adalet coh güzel işliyi." diye geçinirler, merak etmeyin.

Son düzenleme:
İfade özgürlüğü konusunda ne kadar alt seviyelerde yüzdüğümüzü gösteren konu.

Söylediği söz umrumda değil ama, bir ateist neden Kuran'a uygun yaşamak istesin ki? Veya yaşasın? Adamlar zaten ne Kuran'ı kabul ediyor ne Allah'ı. Ha deseydi Kuran'daki toplumsal ve ahlaki yasalara daha uygun yaşıyorlar, eyvallah. İnsan olan herkes Hristiyan da olsa, Yahudi de olsa zaten bu kurallara uygun yaşar. İnsanları inançlarıyla genelleme yapıp ötekileştirmek kimsenin haddi değil. Kendisine de notum budur.

Bu tabii ki de kişinin kendi özgür düşüncesidir ve kimseyi de bağlamaz. Katılıp katılmayanlar da eleştirir geçer sadece, benim gibi. Ama Türkiye gibi bir ülkede bazı yerleri ve kişileri bağlıyormuş demek ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı