Erkan Kılıç kimdir?

Putçuluk gibi :) tanrı ile aralarına birisini koyuyorlar, Araplar çok yapardı.
Binlerce yıllık yüzlerce dinde, inançta bu tip şeyler var, yadırgamak size düşmez.
Ne alakası var arkadaşım ben dalgasına bir şey yazdım. Tanrıyla arama kendimi koyarım ben başkasını yadırgarsam tanrı da beni yadırgar. Yorumunuzu gereksiz buldum.

Tanrıyla arama kendimi koyarım ben başkasını yadırgarsam tanrı da beni yadırgar.
Evet, siz öyle yaparsınız. Milyonlarca insan araya başka şeyler koyar, milyonlarcası koymaz, milyonlarcası tanrıyı adam yerine koymaz.
Kendi düşüncenizi genel bir olgu gibi belirtmeniz saçma.

Ne alakası var arkadaşım ben dalgasına bir şey yazdım. Tanrıyla arama kendimi koyarım ben başkasını yadırgarsam tanrı da beni yadırgar. Yorumunuzu gereksiz buldum.
Dalgasına yorum yapmak da gereksiz değil midir o zaman? Ki forum kurallarına da aykırı bu arada.

Konuya gelirsek, tarihte birçok reenkarnasyon örneği var bunun gibi. Ne kadar doğrudur değildir bilemiyorum Ertan. Ancak anlatılanların sadece karşıdaki kişilerin bileceği şeyler olması bir ürkütüyor beni açıkçası.

Konuya gelirsek, tarihte birçok reenkarnasyon örneği var bunun gibi. Ne kadar doğrudur değildir bilemiyorum Erkan. Ancak anlatılanların sadece karşıdaki kişilerin bileceği şeyler olması bir ürkütüyor beni açıkçası.
Bu tip olaylar aşırı ürkütücü, metafizik insanları aşıyor.

Geri
Yukarı