Çenemde devasa bir sivilce çıktı

Hocam yemin ederim dalga geçmeyeceğim bir fotoğraf atar mısınız?

Hocam atamam çünkü başka bir insan aynı konuyla ilgili aratsa benim attığım fotoğraf Google fotoğraflarında gözükür tanıdık biri görse rezil olurum.
Hocam sivilce olduğundan emin misiniz? Benim de öyle deri gibi bir şey çıktı boynumda. Başta aldırmadım ama gitgide büyüdü. Daha dün doktora gittim siğilmiş. Şu an ilaç kullanıyorum.

Ucu var hocam koyu şekilde sivilce olması lazım.

Hocam atamam çünkü başka bir insan aynı konuyla ilgili aratsa benim attığım fotoğraf Google fotoğraflarında gözükür tanıdık biri görse rezil olurum.

Benim de öyleydi ucu koyu. Fotoğraf olarak tüm yüzünüzü değil sivilcenin olduğu bölgeyi atacaksınız. Neyinden rezil olunur bunun. Okul olsaydı gitmeyecek miydiniz sivilceden dolayı?

Dostum sadece çeneni çekip atıcaksın, yüzün gözükmeyecek. Ayrıca rezil olunacak bir durum yok.

Sivilce duruyor. Yağ toplamış mübarek belli. Akıtırsan bulaşırsa daha fazla çıkar. Bekle geçmesini, eğer geçmezse sivilce kurutma ile ilgili kür dene veya doktora gidersin son çare olarak.

Geri
Yukarı