Çenemi açamıyorum, açtığım zaman çok ağrıyor

iPoseidon

Hectopat
Daha fazla  
Çenemi açtığımda çok ağrıyor. Biraz önce iftarımı yaptım, yemek yerken kat-kut diye sesler çıktı. Sizce ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu forumda ki insanlar bir aile, birbirlerine yardım etmeyi seviyorlar fakat burası bir sağlık forumu değil. Burası teknoloji forumu.
Burası teknoloji forumu fakat burada sadece teknoloji konuşulmuyor, diğer konularda var ki o konularıda eklemişler. Zaten doktora gideceğim, bu olayı daha önce yaşayan veyahut da bilen çıkar diye tavsiye alıyorum.

O sesler eğer ki çenenin eklem yerinden geliyorsa aynı sıkıntı bende de var. Bunun için doktora göründüm, çeneyi zorlayıp içerisindeki sıvıyı azalmaktan ve aşındırmaktan kaynaklı olduğunu, uzun bir süre sakız çiğnememem veya çenemi zorlayacağım bir şey yemememi söyledi, üzerine fazla düşmemelisin, ilerlediği durumlarda ameliyata mecbur kalabileceğini henüz fazla ilerlememişken dikkatli olmam gerektiğini söyledi.
Kısaca çeneni zorlama ve elbette en kısa zamanda bir doktora görün, ben burada doktor değilim, kendi başıma gelen olayı aktarmaktan fazlasını yapamam. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı