cengover_ekin neden tüm mesajları beğeniyor?

O bildirimler ne öyle 😳

Ek olarak, bu illedelinux'un profil fotoğrafı değil mi yav?
Öyle, bildirimleri silmeye üşeniyorum
O kanalı şikayet edeceğim. Profil fotoğrafımdan beni kız sanmış galiba. Zaten bu kanalı ben açsaydım "Birisi bana aşık (!)" konusunu mizah ve eğlenceye açardım. Şaşkınlığımı belirtmek için açtım o konuyu.

Beğendiklerimi beğeniyorum, çok derin bir açıklaması yok. Ayrıca beğeni alınca insanların biraz daha mutlu olduğunu farkettim. Zaten taş atıp da kolum yorulmuyor, bir tık sadece. Son olarak sizlere bu şarkıyı hediye edeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beğendiklerimi beğeniyorum, çok derin bir açıklaması yok. Ayrıca beğeni alınca insanların biraz daha mutlu olduğunu farkettim. Zaten taş atıp da kolum yorulmuyor, bir tık sadece. Son olarak sizlere bu şarkıyı hediye edeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam beğeni alınca bir şey olmuyor ki, nasıl fark ettiniz?

Gözle görülür bir şey yok tabii ki ancak temel insan psikolojisi: Beğenilince mutlu olunur. Twitter, Instagram gibi platformların bu kadar yaygınlaşmasının sebeplerinden biri de bu zaten.
Zeki olduğunuzu belli ediyorsunuz hocam. :)

Beğendiklerimi beğeniyorum, çok derin bir açıklaması yok. Ayrıca beğeni alınca insanların biraz daha mutlu olduğunu fark ettim. Zaten taş atıp da kolum yorulmuyor, bir tık sadece. Son olarak sizlere bu şarkıyı hediye edeyim.

Evet beğenince insanlar mutlu oluyor cidden bende dahil. Mutlu olunduğu için bende mümkün olduğunca beğeniyorum saçma yorumlar haricinde. Bir şeyimiz eksilmiyor sonuçta beğenince.Bu arada "beğenmek" sözcüğünü çok kullandığımın farkındayım.😂

Şu adamı YouTube'dan lütfen linçleyin. Ben zaten telefondayım bilgisayardan video da atamam. Gerçekten şikayet edeceğim artık yeter.

Zeki olduğunuzu belli ediyorsunuz hocam. :)
Yok yahu, ne alakası var o cümleyle. Dümdüz biriyim ben de herkes gibi. Tecrübe diyebiliriz ama.
Şu adamı YouTube'dan lütfen linçleyin. Ben zaten telefondayım bilgisayardan video da atamam. Gerçekten şikayet edeceğim artık yeter.
Kişi biraz aptalmış. Videoda kim olduğu gözüküyor. @Windows_Efe videoyu kaydetmiş. @292941 gördün mü? 27. saniyede.

@Windows_Efe biraz geç kaldın hesabını düzenlemek için.

1604429372232.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı