Cep telefonu camındaki çizikleri gidermek mümkün mü?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
https://www.hepsiburada.com/plastx-far-ve-saydam-plastik-temizleyici-ve-cila-pm-otogold800192
Saydam cila alıp güzelce cilalarsanız olabilir. Sonuçtlarından sorumlu değilim. Sadece CD'lerde işe yaradığından dedim.
Teşekkür ederim. Yorumlarda birisi zımpara gerekiyor demiş. Daha kötü yapmayalım da. 😀 Eski bir telefonda deneyip sonra bu uygulayabilirim. Fiyatı biraz tuzluymuş ancak aklımda dursun.
Hocam eğer koruyucu cam ve kılıf takmayacaksanız çiziklerede katlanacaksınız. Çizikleride geçirecek bir yöntem bilmiyorum.
Bakın ben sıfır çizikle kullanmayı hedeflemiyorum, benle mezara gitmeyecek bu telefon. 3-5 yıl sonra yenisini alacağız mecbur zaten. Gerçi bu ekonomiyle 7 yıl kullanılır bu ayrı konu. Ben küçük çizikleri kabulleniyorum ancak derin olan bir çiziğim var onu düzeltmek istiyorum aslında sadece. Kılıf ve ekran koruyucu telefonun görüntüsünü direkt bitiriyor.
Hocam sizin istediğiniz şeyler zaten çizik değil mi?
Hayır. Ufak çizikler kalabilir, büyük çizikleri gidermek. En iyi telefonu da alsan ömürlük değil.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Yorumlarda birisi zımpara gerekiyor demiş. Daha kötü yapmayalım da. 😀 eski bir telefonda deneyip sonra bu uygulayabilirim. Fiyatı biraz tuzluymuş ancak aklımda dursun.

Bakın ben sıfır çizikle kullanmayı hedeflemiyorum, benimle mezara gitmeyecek bu telefon. 3-5 yıl sonra yenisini alacağız mecbur zaten. Gerçi bu ekonomiyle 7 yıl kullanılır bu ayrı konu. Ben küçük çizikleri kabulleniyorum ancak derin olan bir çiziğim var onu düzeltmek istiyorum aslında sadece. Kılıf ve ekran koruyucu telefonun görüntüsünü direkt bitiriyor.

Anladım. Zımpara tehlikeli gibi geldi bana.

Geri
Yukarı