Samsung Galaxy S3 Cep telefonu MIDI sorunu var!

• Konuyu başlatan Erdem Alsırt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
E

Erdem Alsırt

Ziyaretçi
Samsung Galaxy S3 Cep telefonu MIDI şarkılarını çok gürültülü ve cızırtılı açıyor bunun sebepi ne olabilir?
Bu arada S3 cep telefonunda ses kartı varmı? Hangi sistem ile çalışıyor?
Çok cızırtılı!
Normal midi açsam bile cızırtı var.
Mesela klasik şarkı dinleyecem ama çok cızırtılı açıyor.
Sorunu nasıl çözebilirim?

Kulaklığı değiştirmekle başla, bir de yuvaya tam oturtup oturtmadığınla...

MIDI'de çızırtı yaratacak kanal YOK çünkü. Veya senin cızırtı tanımlaman yeni bir kategori.

Kulaklığı değiştirmekle başla, bir de yuvaya tam oturtup oturtmadığınla...

MIDI'de çızırtı yaratacak kanal YOK çünkü. Veya senin cızırtı tanımlaman yeni bir kategori.
Cidden başka kulaklık alıp denedim zaten 2 kulaklık var 2 sindede aynı cızırtı var!
jak yuvaya zaten tam oturmuş durumda iyice bastırdım cıt ses geldi zaten oturdu.
Fakat cızırtılı geliyor ve çok gürültülü geliyor öyle kötü geliyorki sanki kulak gidecek bende.
sorunu nasıl çözebilirim?

Youtube v.b bir yerden video izlerken de cızırtı varsa büyük ihtimalle, diyorum ki, telefonunun kulaklık yerinde arıza vardır ve servise götürmen gerekmektedir.

Youtube v.b bir yerden video izlerken de cızırtı varsa büyük ihtimalle, diyorum ki, telefonunun kulaklık yerinde arıza vardır ve servise götürmen gerekmektedir.
Hayır video izlerken ses gayet normal ve çok basslı süper geliyor.
Sadece MIDI şeylerinde cızırtı var bu sorunun sebepi ne olabilir?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı