Cep telefonunda marka tercihiniz hangisi olurdu?

Telefonda Marka Tercihiniz

• Samsung

Oy: 19 46,3%
  • Apple

Oy: 17 41,5%
  • Xiaomi / Redmi / Poco

Oy: 4 9,8%
  • Huawei

Oy: 0 0,0%
  • Honor

• Oppo/Realme

Oy: 1 2,4%
  • Tecno

• Vivo

• Oy verenlerin toplamı
    41
Aslında IPhone'larda yıllardır meşhur olan stabilite mevzusunu Samsung, Apple'a göre geç de olsa tamamen yakaladı. One UI çok hızlı ve donma, bug olmuyor. Hız testi videolarında da Samsung-Apple rakip modeller karşılaşmasında Samsung sürekli daha hızlı oluyor. Apple'ın yakında tek tercih sebebi elma logosu olacak gibi.

Ha Instagram'da yorumları kendini tatmin etmek için Android'in Apple logosuyla poposunu silen GIF'ini spamlayan 13 yaşındaki Redmi Note 8 kullanıcılarının videosunu izlediniz demek ki. Samsung bellek hızı konusunda IPhone'dan daha önde. 1 saniye geç açılıp açılmaması beni ilgilendirmiyor. Fakat oyundaki FPS'si etkiliyor.

Ha Instagram'da yorumları kendini tatmin etmek için Android'in Apple logosuyla poposunu silen GIF'ini spamlayan 13 yaşındaki Redmi Note 8 kullanıcılarının videosunu izlediniz demek ki. Samsung bellek hızı konusunda IPhone'dan daha önde. 1 saniye geç açılıp açılmaması beni ilgilendirmiyor. Fakat oyundaki FPS'si etkiliyor.
Samsung u mu övdünüz yoksa Apple ı mı tam anlayamadım çünkü yorumumda ben samsung u övdüm sayılır. Eğer öyleyse aynı taraftayız.

Kendi cihazın olduğu için diyorsun. Elimde çok eski Samsung'larda var (S3 mini Grand duos S3 Neo) yeni Samsung'larda var (S9 Plus A34 A32 A22) @irsuya hocam bilir onunla normaldede tanışıyoruz (sanaldan). S3 mininin taş gibi çalıştığı falan yok kamerasında makro falan var aslında ama 11 yaşında telefon ve Android. Şişince kasıyor. One UI optimizasyon konusunda berbat. Çok özelliği var çünkü saf Android'dir asıl hız ve performans. Samsung ise bir sürü özellik ekliyor fakat S23 ultrada kamera uygulamasını açarken simgelerin büyüyüp bir iki takılmayla açmasına sebep olabiliyor. Videosunu bulursam atayım.
Ya tabi Androidler ios kadar uzun vadeli değil, kasıyor evet. Taş gibiden kastım hâlen aktif çalışabiliyor olmasıydı.

Samsung'u mu övdünüz yoksa Apple'ı mı tam anlayamadım çünkü yorumumda ben Samsung'u övdüm sayılır. Eğer öyleyse aynı taraftayız.

Ya tabii Android'ler iOS kadar uzun vadeli değil, kasıyor evet. Taş gibiden kastım hâlen aktif çalışabiliyor olmasıydı.

İkisini de övdüm. NAND ve ufs çipinde Samsung daha iyi. Performansta iPhone çok daha iyi. Gidin skor videolarına bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı