Satılık/Takas Çeşitli bilgisayar bileşenleri

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

Yiğitt35

Megapat
Makaleler
9
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Meslek
Türkçe öğretmenliği öğrencisi ve eski sistemler hastası :)
Arkadaşlar selam :) listeyi yazıyorum direkt, fiyat ve ürün bilgisi için bana yazınız; Discord adresim: (BoraYigitt#0867)

+ ASUS P5Q SE P45 yonga setli LGA775 anakart, --> 400TL --> 350TL (SATILDI)
+ ASUS P5Q SE2 P45 yonga setli LGA775 anakart, --> 400TL --> 350TL (SATILDI)
+ Intel Pentium Dual Core E5500, E5300 ve E6500 işlemci, --> Adet 20TL (E6500, @DarKSaGaa hocamıza satılmıştır.)
+ XFX ATI HD5450 1GB DDR3 64 Bit Ekran kartı, --> 250TL
+ Gigabyte GT220 (FurMark testinde birkaç dakika sonrasında sistemi donduruyor, görüntü almalık ya da tamir / parça için satıyorum), --> 125TL
+ LG - Samsung ve 1 tane markasını hatırlamadığım masaüstü CD-DVD ROM, bir tane de kendi dizüstü bilgisayarımdan çıkardığım ve yerine HDD taktığım CD-DVD ROM var, --> Hepsi toplam 50TL
+ Kablolar hakkında aslında pek bir bilgim yok, soran olursa direk fotoğraf atacağım, --> (Fiyat bilgisi yok, kablolar için bana yazın)
+ Akasa K32 işlemci soğutucusu, --> 100TL
+ 2 tane Kingston 2GB 800MHz DDR2, --> İkisi 120TL ---- (@UtkuRS Hocamıza satılmıştır.)
+ 2 tane Kingston 1GB 800MHz DDR2, --> İkisi 75TL
+ 1 tane Kingston 2 GB 1333MHz DDR3 RAM, --> 60TL ---- (@DarKSaGaa hocamıza satılmıştır.)
+ 4 tane çeşitli markalarda çalışmadığını düşündüğüm RAM'ler, --> Hepsi 50TL (SATILDI)
+ Yanlış değilsem MSI dizüstü bilgisayardan çıkarılan Samsung 2+2 GB DDR3 SO-DIMM RAM, --> İkisi 220TL (REZERVE EDİLDİ)
+ 1 tane Akasa 8 -10cm kasa fanı, --> 10TL
+ Foxconn marka G31 yonga setli USB'leri çalışmayan anakart, --> 50TL ---- (@DarKSaGaa hocamıza satılmıştır.)
+ LG X130 Netbook, --> 600TL (Sahibinden üzerinde satıldı)
+ ASUS Eee PC 701 (4G Surf) Netbook, --> 250TL (Sahibinden üzerinde satıldı)
+ Casper ve Liteon marka 300W PSU, --> İkisi 120TL
+ A4Tech PS/2 portlu multimedya klavye, --> 35TL
+ 2 tane HP markalı USB klavye, --> Adet 50TL
+ JWIN X17U model 2+1 50W RMS ses sistemi, --> 275TL (SATILDI)
+ Logitech S220 model 2+1 ses sistemi, --> 250TL (Sahibinden üzerinde satıldı)
+ Mikado MD555 model 5+1 ses sitemi, --> 400TL --> 375TL (SATILDI)
+ Everest DC845 model sıkıntı tablet, --> 100TL

Hepsinin durumunu tek tek ilana yazamam, çok uzar, sorularınızı özelden iletin. Şimdilik aklıma gelenler bunlar, paraya ihtiyacım olduğundan ve artık bu parçalara ihtiyacım olmadığından satışa çıkarıyorum. Dediğim gibi Discord üzerinden istediğiniz parça için bana sorun, fotoğraf falan olsun uzun uzun yazarım. Referansım forumda da mevcut, kargo ücretlerini de göz önünde bulundurursak elden satış tercihim fakat kargoyla da gönderim yaparım.

Aslında LGA775 sistemler ile uğraşıyorum, bu parçalar da zamanla elimde birikince satma gereksinimi duydum, fiyatları Technopat kullanıcılarına uygun olarak kabataslak yazıyorum, revize etmemi istediğiniz varsa da yazabilirsiniz, üstü altı konuşulur, fiyat hakkındaki yorumları açık bırakıyorum.

Son düzenleme:
Hocam bir eleştirim olacak yorum yapabilir miyim?

Tabii buyurun.

Çoğu fiyatınız uygun ancak P45 anakartlar pahalı gibi geldi bana hocam.

G41 anakartları bile 250TL civarına satıyorlar hocam, 400TL'de dediğim gibi kabataslak yazdığım fiyatlar. Bu arada bu anakartları güzel fiyatlarda elden çıkarabilirsem yeni P45 anakartları veya işlemcileri deneyimleyebilirim diye düşündüm. Tabii öldürmemek kaydıyla güzellik yapabilirim :)

Soket 1155 (H61 vs. ) anakartınız var mı?

Maalesef hocam, eldekiler bunlar :)

Ben'de işlemci satıcaktım ilan açabiliyor muyum buraya?

Ben'de işlemci satacaktım ilan açabiliyor muyum buraya?

İkinci el kategorisine yeni konu açarsanız ilan vermiş olursunuz.

Arkadaşlar ilanların bazılarını Sahibinden'e de taşıdım, GET ile oradan da alma imkanınız var, Technopat'tan geldiğinizi söylerseniz buradaki fiyatlara göre değerlendireceğim. Fiyatları buraya bakarak yazmadım, dediğim gibi eğer buradan geldiğinizi söylerseniz buradaki fiyatlara göre değerlendireceğim. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...2-ram-ve-oc-destekli-anakart-1042255248/detay İlanlara buradan ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz ne varsa mesaj atın, test videoları olsun, ürünün fotoğrafları olsun elimden geldiğince yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Hocam bende giriyor ama :) Neyse o zaman bir tane ilan atayım oradan tüm ilanlara geçersiniz.

Geri
Yukarı