Satılık Çeşitli bilgisayar bileşenleri

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
GeForce 210 ekran kartı - 200 TL
Core 2 Duo E7500 ve e2220 işlemci - toplu şekilde 50 TL
Windows kuramadığım LGA 775 GA-G31M-S2L anakart - 150 TL

Son düzenleme:
Ekran kartı için bir fiyat verebilir misiniz? Yedekte tutmak için almak isterim.

@Xoloth @hKimera Ekran kartına fiyat vermek için sahibinden uygulamasından fiyatlarına baktım 250 TL fiyat yazılmış. Ben 200 TL'ye verebilirim. Uygun mudur?

Ayrıca anakart için model ve fiyat belirtir misiniz? Pentium D945 için ihtiyacım olacak.
GA-G31M-S2L 150 TL olur hocam. Ama şu konuda tartıştığımız sorun yüzünden Windows'u kuramamıştım. Bios güncellerseniz belki sorununuz çözülebilir. O sırada daha fazla uğraşmak istemediğimden denememiştim. Buarada isterseniz Core 2 duo E6500 İşlemci ve 1+1 GB DDR3 Ram'de var. Bunları da 50 TL'ye veririm.

Son düzenleme:
Zaten başka işletim sistemleri denemek için deney sistemi olarak kullanacağım. Windows'la işim yok.
İşlemciye ihtiyacım yok, elimde Pentium D945 var.
Güç kaynağı için de talibim.
Anakart + RAM + PSU için 250 teklif edersem sizin için uygun mudur?
Hocam kuzenimle konuştum, güç kaynağı ve rami kendisi kullanabileceğini söyledi. O yüzden bunları satmaktan vazgeçtim maalesef. Ama anakart ile ekran kartını satıyorum. Sizin için de uygunsa yalnızca anakart alacaksanız 150, ekran kartını da alacaksanız 350ye verebilirim.

İletişime discorddan (Salih023#7030) devam edebiliriz.

@hKimera Hocam anakart veya ekran kartını almayı düşünmüyor musunuz?

Son düzenleme:
Zaten başka işletim sistemleri denemek için deney sistemi olarak kullanacağım. Windows'la işim yok.
İşlemciye ihtiyacım yok, elimde Pentium D945 var.
Güç kaynağı için de talibim.
Anakart + RAM + PSU için 250 teklif edersem sizin için uygun mudur?

@hKimera Hocam anakart veya ekran kartını almayı düşünmüyor musunuz?
İlgileniyorum, size Discord'tan istek göndermiştim lakin sanırsam görmediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı