Satılık/Takas Çeşitli bilgisayar oyuncu ekipmanları

Evet, o siteler aracılığı ile daha iyi olabilir. Arkadaşıma valiz göndermiştim mesela dolap ile kargo fiyatı baya uygun olmuştu normal gönderime göre :d. Discord'dan ulaşabilirsiniz, konuşalım:
#yekyubin

Yolladım hocam. risai.

Yolladım hocam. risai.
Tamamdır. Maçtan sonra bakacağım.

Arkadaştan laptop soğutucu stand aldım. Kargo şirketi (PTT) sebebiyle 3 gün geç geldi kargo, onun dışında bir sorun olmadı. Evde olmadığım için kendim bakamadım, kardeşimden fotoğraf istedim. Bir sorun yok gibi. Teşekkürler. @NiRisai
1694427851001.png

Son düzenleme:
Tamamdır. Maçtan sonra bakacağım.

Arkadaştan laptop soğutucu stand aldım. Kargo şirketi (PTT) sebebiyle 3 gün geç geldi kargo, onun dışında bir sorun olmadı. Evde olmadığım için kendim bakamadım, kardeşimden fotoğraf istedim. Bir sorun yok gibi. Teşekkürler. @NiRisai
Eki Görüntüle 1940431
Ben teşekkür ederim hocam. PTT süre konusunda biraz mağdur etti, yapacak bir şey yok. Bir sorun olursa ulaşabilirsiniz.

Razer essential ve SteelSeries Rival 3'ü kaça bırakıyorsun.

Razer essential ve SteelSeries Rival 3'ü kaça bırakıyorsun.
Hocam selamlar. Nedense bildirim düşmemiş konuda birkaç ürünü güncelleyeceğim sırada gördüm kusura bakmayın. İki ürün de satılmıştı zaten o sırada..

Kulaklık gözüme güzel göründü ancak kişisel ürün. Sıfırını almak daha sağlıklı geliyor insana :(.

Kulaklık gözüme güzel göründü ancak kişisel ürün. Sıfırını almak daha sağlıklı geliyor insana :(.
Alabiliyorsanız tabii ki sıfır almak daha sağlıklı ve mantıklı hocam. Ek olarak bunlara ek sıfır pad alarak da daha uyguna getirebilirsiniz. Size kalmış...

Geri
Yukarı