Çeşitli Mavi Ekran Hataları

fiesole

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite oynarken verdi ilk mavi hatayı. Yeniden başlattıktan sonra tekrar verdi, tekrar verdi, oyuna girdim tekrar verdi. Tüm hataların minidump dosyaları ayrı ayrı.
Güncelleme 1: GeForce Experienceta game ready driver güncellemesi gelmiş bugün onu yaptım yine de hata verdi. Başka driver update gözükmüyor. BIOS update yakın zamanda yapmıştım.
DDU ile ekran kartını güvenli modda sildim tekrar yükledim düzelmedi hiçbir şey. Cildirmanin sinirindayim.
Güncelleme 2: Sadece Nvidia sürücüsünü kurdugumds gerçekleşiyor. Son sürücüyü kuruyorum mavi ekran. Eski sürücülerden birini kuruyorum mavi ekran. DDU ile kaldırmadığım sürece bilgisayar şifre girme ekranında bile mavi ekran hatası veriyor.
@claus Lütfen inceler mısınız?
Güncelleme 3: OneKey recovery ile win 8.1 e döndürdüm. Yine aynı terane. Daha sistemi açmadan mavi ekran verdi. Herhalde donanımsal bir sorun var.
@claus
Güncelleme 4: 8.1e döndüğümden beri sürücü çok eski diye yanı vermeyi kesti hatası alıyorum. 2 kere Mavi ekran aldım onların da minidumplarını yükleyeceğim. DDU kullanarak sildim nvidiayı şimdi son sürümden birkaç eski sürüme deneyeceğim. Olmazsa yarın servise götürüyorum. Zaten kimsenin de okuduğu cevapladığı falan yok.
@claus

Son düzenleme:
Dünden beri aynı problemi aynı şekillerde yaşıyorum.güncellemeyi yaptığım andan beri donma,takılma ve bolca mavi ekran hatası.sistem sıfırlama yaptım iki kere onu bile yaparken mavi ekran hatası alıyorum.aynı problemi yaşayan başka arkadaşlar varsa çözüme dair ne yapabiliriz yorumları bekliyoruz.

Dünden beri aynı problemi aynı şekillerde yaşıyorum.güncellemeyi yaptığım andan beri donma,takılma ve bolca mavi ekran hatası.sistem sıfırlama yaptım iki kere onu bile yaparken mavi ekran hatası alıyorum.aynı problemi yaşayan başka arkadaşlar varsa çözüme dair ne yapabiliriz yorumları bekliyoruz.
Laptop mu kullanıyorsunuz? Ekran kartım 860M. Bilgisayarım Lenovo Y50-70

Sistem geri yükleme,sistem sıfırlama ne denediysem olmadı.tam sürücüyü kaldıracakken tekrar mavi ekran hatası ve başa dönüyorum.şuan format atıyorum daha fazla delirmemek için :) başka çare bulamadım.

Format atmama rağmen devam etti benim. Üstüne 8.1 e döndüm onekey recovery ile yine devam ediyordu. Sildim tamemen ekran kartını Nvidia live chatten yardım alıyorum.

Evet laptop kullanıyorum.monster abra 7 serisinden.ekran kartım 1050Tİ.
Mavi ekran hata kodu : DRİVER_POWER_STATE_FAILURE
ekran kartına güç yetmiyor eski driver'a geç ve daha güncelleme yapma laptoplardada güç kaynağı upgrade edemeyeceğin için çözemezsin

yada batarya ve şarj kablosuda değiştirilebilir.

ekran kartına güç yetmiyor eski driver'a geç ve daha güncelleme yapma laptoplardada güç kaynağı upgrade edemeyeceğin için çözemezsin

yada batarya ve şarj kablosuda değiştirilebilir.
Bu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım güncellemelerde.güç yetmemesi biraz alakasız geldi bana.diyelim ki böyle bir durum var nvidia niye güncelleme veriyor yada herhangi bir uyarı yapmıyor.eski sürüm yükleyip kullanacağım.bir daha güncellemede yapmayı düşünmüyorum.başımıza durduk yere iş açtık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı