Çeşitli Mavi Ekran Hataları

fiesole

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite oynarken verdi ilk mavi hatayı. Yeniden başlattıktan sonra tekrar verdi, tekrar verdi, oyuna girdim tekrar verdi. Tüm hataların minidump dosyaları ayrı ayrı.
Güncelleme 1: GeForce Experienceta game ready driver güncellemesi gelmiş bugün onu yaptım yine de hata verdi. Başka driver update gözükmüyor. BIOS update yakın zamanda yapmıştım.
DDU ile ekran kartını güvenli modda sildim tekrar yükledim düzelmedi hiçbir şey. Cildirmanin sinirindayim.
Güncelleme 2: Sadece Nvidia sürücüsünü kurdugumds gerçekleşiyor. Son sürücüyü kuruyorum mavi ekran. Eski sürücülerden birini kuruyorum mavi ekran. DDU ile kaldırmadığım sürece bilgisayar şifre girme ekranında bile mavi ekran hatası veriyor.
@claus Lütfen inceler mısınız?
Güncelleme 3: OneKey recovery ile win 8.1 e döndürdüm. Yine aynı terane. Daha sistemi açmadan mavi ekran verdi. Herhalde donanımsal bir sorun var.
@claus
Güncelleme 4: 8.1e döndüğümden beri sürücü çok eski diye yanı vermeyi kesti hatası alıyorum. 2 kere Mavi ekran aldım onların da minidumplarını yükleyeceğim. DDU kullanarak sildim nvidiayı şimdi son sürümden birkaç eski sürüme deneyeceğim. Olmazsa yarın servise götürüyorum. Zaten kimsenin de okuduğu cevapladığı falan yok.
@claus

Son düzenleme:
DDU ile silip eski driver yüklemeyi denedin mi?
Sistem sıfırlama yaptım ondan sonra eski sürüm driverla açıldı bilgisayar problem yoktu.bende temiz kurulum yapmadığımı düşünerek eski sürümü DDU ile silip yeni sürümü tekrar kurdum sonra tekrar problem çıkardı.keşke hiç kurmayıp kullansaydım o şekilde.eski sürümü kuracağım tekrar.

Sistem sıfırlama yaptım ondan sonra eski sürüm driverla açıldı bilgisayar problem yoktu.bende temiz kurulum yapmadığımı düşünerek eski sürümü DDU ile silip yeni sürümü tekrar kurdum sonra tekrar problem çıkardı.keşke hiç kurmayıp kullansaydım o şekilde.eski sürümü kuracağım tekrar.
Eğer formattan sonra sorun kalmazsa hangi sürücü versiyonunu indirdiğini günceller misin?

Temiz Windows 10 kurulum yaptım sürücü güncelleştirmelerini iptal ettim. Windows güncellemelerini yaptım. Teker teker elle sürücüleri güncelledim. Nvidianın 417.35 sürücüsünü indirdim kurarken mavi ekran verdi.
@claus

Arkadaşlar msi gtx 1050 ti var bende 5-6 gündür görüntü sürücüsü yanıt vermeyı kesti ve kurtuldu hatası alıyorum oyunlarda donuyor 2-3 sanıye kilitleniyor 3-4 ay oldu urunu alalı ekran kartında mı sorun var ne yapmalıyım ? 6-7 gün önce yeni driveri yüklemiştim

Dosya Ekleri

• görüntü vermeyi kesti.jpg
    görüntü vermeyi kesti.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 30
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı