Satılık Çeşitli PC soğutucuları (işlemci, kasa fanı)

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Var hocam.

Fotoğraf da kutunun içindekiler Intel için olan, braket de üstte siyah orada diper slotlar kullanılıyor Intel'e geçince.

6'lı Dark Dual rbg fan ve kontrolcüsü satılmıştır. Arkadaş testini yapıp sonucu buraya yazacaktır.

RGB fanlari aldim fanlar saglamdi benim icin yeterli bir performans veriyor kullanışlı ve şıklar hocama teşekkür ederim. Şu an sadece ikisini taktim.
Screenshot_20240104-210825.png

@Jekn_hyde AM4 anakartların kutusundan çıkan braketler o kırık parçanın yerine kullanılabilir mi acaba?

Kullanılamaz bu sadece plastik kendi bağlantısına sahip AM4 de kırık olandan Intel de diğer daha uzun olandan bağlanıyor.

3 seçenek var mantıklı.

Ya bu bağlantı plastik braketi olan birine denk gelmek AM4 için, ya Intel kullanan biri alacak ya da fanı kullanmak isteyen biri olabilir çünkü şu dönemde böyle marka fanlar bile 500 TL civarı.

Kullanılamaz bu sadece plastik kendi bağlantısına sahip AM4 de kırık olandan Intel de diğer daha uzun olandan bağlanıyor.

3 seçenek var mantıklı.

Ya bu bağlantı plastik braketi olan birine denk gelmek AM4 için, ya Intel kullanan biri alacak ya da fanı kullanmak isteyen biri olabilir çünkü şu dönemde böyle marka fanlar bile 500 TL civarı.

Anladım, hayırlı satışlar

Hyper 212 Spectrum forum dışına satılmıştır.

Geri
Yukarı