Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

• Konuyu başlatan Jukac
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 388
  • Görüntüleme 62B
Bu iş talep meselesi. Düşük gecikme ve FPS istiyorsanız uyumluluktan feragat etmeniz gerekir. Eğer uyumluluk istiyorsanız revi OS veya Ghost Spectre kullanın. Ama ben sadece oyun oynuyorum düşük gecikme ve FPS istiyorum diyorsanız 1803-1809 sürümleri daha idealdir. Biraz uyumluluk isterseniz atlas 20H2 veya imos 20H2 öneririm. Arz talep meselesi kısaca.

Hocam düşük gecikme ve FPS istiyorum önerbileceğiniz en iyi modlanmış ISO nedir?

@Genso IP atadığın bölümde gelişmiş ayarlar var orada diable net BIOS tarzında bir şey olmalı onu da işaretlemen gerekiyor.

Bu ayarı böyle yapmak ne gibi faydalar sağlıyor.

@Genso minimum 21 gördüm aşağısı yok maalesef. Ama idle açık iken 21'di. Idle açık anlık latency çok dalgalı oldugundan dolayı idle kapatıp test ettiğimdemin 27 gördüm.

- Şu notu düşmeden geçemiycem. Güç planı latency değerlerini çok değiştiriyor. En iyi latency değerini calypto idle kapalı güç planında aldım diğerleri çöp.

Bir de bahsettiğiniz idle nedir?

Merhabalar, uzun süredir işlerimden dolayı ilgilenemedim bu Custom ISO işleriyle. Haliyle takip edemedim.

Konu açıldığında Valorant için en iyisi RekOS idi. Ancak malum Valorant artık 1709 desteklemediği için RekOS işi yattı. :D

Evet arkadaşlar, bu sefer ben öneri istiyorum. :D Şu an güncel olarak Valorant için en iyi OS hangisi? (Yüksek FPS, düşük gecikme)

Merhaba, uzun süredir işlerimden dolayı ilgilenemedim bu Custom ISO işleriyle. Haliyle takip edemedim.

Konu açıldığında Valorant için en iyisi RekOS idi. Ancak malum Valorant artık 1709 desteklemediği için RekOS işi yattı. :D

Evet arkadaşlar, bu sefer ben öneri istiyorum. :D şu an güncel olarak Valorant için en iyi OS hangisi? (yüksek FPS, düşük gecikme)

Bulabildiniz mi hocam ben de arıyorum da.

@Muhammed ali ıskın hocam ben de Valorant-PUBG-CS:GO gibi oyunlar oynuyorum arada GTA 5 falan giriyorum tavsiye edebileceğiniz bir Windows sürümü var mı acaba?

Son düzenleme:
Bulabildiniz mi hocam ben de arıyorum da.

@Muhammed ali ıskın hocam ben de Valorant-PUBG-CS:GO gibi oyunlar oynuyorum arada GTA 5 falan giriyorum tavsiye edebileceğiniz bir Windows sürümü var mı acaba?
Biraz baktım internete, Valorant için Atlas 1803 öneriyorlar. Ama çok araştıramadım, buradaki tecrübeli arkadaşlar bize daha iyi bilgiler verebilirler.

Biraz baktım internete, Valorant için atlas 1803 öneriyorlar. Ama çok araştıramadım, buradaki tecrübeli arkadaşlar bize daha iyi bilgiler verebilirler.

Merhaba,
Şu anki denemelerimi altta bırakıyorum fotoğraf olarak.
Benim düşüncem sposV9 şu an en iyisi.

ISPOILER]
Edit: SposV9 "soprecious" adlı bir Türk Twitch yayıncısına ait.
Linkleri özel olduğundan burada paylaşamıyorum, o yüzden yaptığım etik mi bilmiyorum. Teşekkürler.
[/ISPOILER]

Dosya Ekleri

• SposV9.jpg
    SposV9.jpg
    141,9 KB · Görüntüleme: 100
  • Revios Last.jpg
    Revios Last.jpg
    342,1 KB · Görüntüleme: 99
  • WINDOWS LTSC 2021.jpg
    WINDOWS LTSC 2021.jpg
    234,4 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
@Jukac @Aspect1 Düşük gecikme istiyorsanız Xos 1803 , atlas os 1803 , imos 1809 ve imos 20H2 öneririm. Bunlardan sadece atlas ve imos 20h2 de microsoft store desteği var diğerlerinde yok. Ama daha güncel iso düşünürseniz FoxOs 22H2 , xos 22H2 veya KernelOs 22H2. Discord sunucularına girip unspported listelerine bakıp ihtiyacınız olana göre seçim yapabilirsiniz.

- Join the imOS Discord Server!
- Join the Kernel Community Discord Server!
- https://discord. gg/3zugWw4J fox Os
- Join the XOS Discord Server!

Not olarak gecikme değerleri kullandığınız güç planına göre değişiyor bazen. Tavsiyem Calypto idle off kullanmanız. Ama idle off olunca görev yöneticisinde cpu kullanımı %100 görünecektir max performans verdiğinden dolayı ve sıcaklık değerleriniz biraz artacaktır. Sıcaklık probleminiz var ise idle on olarak kullanınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı