Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

Estağfurullah, bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. Takıldığınız yerde sorabilirsiniz her daim.
Peki ethernet sürücüsünü kurmam ISO bazında nasıl bir engel yaratıyor?
Bunu tam olarak anlamadım. Ethernet'i kurmanın veya kurmamanın ISO'ya bir etkisi yok. Kullanmıyorsan hiç kurma bile.
Wi-Fi için o söylediğiniz servisler kısmına nereden erişim sağlıyorum peki? Win+R/Hizmetler kısmından mı?
Evet, WLAN'ı Auto yapın.

Geri dönüşler için tekrardan teşekkür ediyorum, müsait olduğum bir vakit denediğim birkaç oyunun sonuçlarını buradan paylaşırım ben de, size iyi geceler dilerim

@Jonathan North Son olarak aşağıdaki desteklenmeyenler listesine bak.
(Türkçe klavye yapabiliyorsun ama Windows İngilizce. 3000 serisi ekran kartın yoktur umarım, yoksa boşuna kadar konuştuk buraya kadar )

Geri dönüşler için tekrardan teşekkür ediyorum, müsait olduğum bir vakit denediğim birkaç oyunun sonuçlarını buradan paylaşırım ben de, size iyi geceler dilerim
Tamamdır, ben teşekkür ederim. İyi geceler.

Hocam bir türlük RekOS'u bulup kuramıyorum bana bu konuda yardımcı olabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
@butplssefa

Rufus'la yaz istediğin sürümü USB'ye.

Bu arada ekran Hz'ni algıyamaması GPU sürücüsünü kurmaman yüzünden. Sistemin nedir?

w10 pro sürücü yüklemiyor başka yerde kurulu diye , acaba yüklerken yanlış mı yükledim rekosu bilgisayar başlarken bi w10 seçiyorum bi rekos w10 üstünemi biniyo yoksa böyle ayrı mı kalıyo

@Jukac hocam merhaba rekosu USB yi yazıp format atmayi biliyorum fakat internette daha sonra ki süreç için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu konuda yardımcı bir video aradım SoPrecious adlı YouTube kanalının revios ile ilgi bir videosu var aynı islemleri mi yapmalıyım ? Bir değişiklik daha var AMD kullandigim için AMD anlatılmamış bu konu hakkında yönlendirici bir konu var mı nasıl yapicagiz tüm işlemleri ? Teşekkür ederim

@Kutucukk aslında yapılacak çok bir şey yok. Format atmadan önce Ethernet sürücünü ve kullandığın tarayıcının setup'ını yedeklemen yeterli. Fotmattan sonra şu adımları sırasıyla yap.

• İlk önce Windows'u etkinleştir. Legal veya illegal farketmez.
  • Masaüstüne gelen Post Install Tweak'lerini yap, hepsi çok kolay. Takılırsan yaz, yardım ederim. NVIDIA kullanıyorsan NVClean ile kurduracak. En stabil sürümler NVIDIA 472.12 / AMD 20.4.2
  • Bütün Tweaklar bitince reset at.
  • Çalıştır/regedit - Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\sppsvc yoluna git. Start verisinin değerini 2 yap.
  • Wi-Fi kullanıyorsan hizmetlerden WLAN'ı Auto yap.
@butplssefa RekOS'u normal Windows'un üstüne kurmuşsun, biçimlendirme yapmayı unutmuşsun. Verilerini yedekle ve RekOS'u format ekranında biçimlendirip tekrar kur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…